Bayanlarla erkekler en iyi hangi konuda anlaşır?

Genelde sürekli kavga eden bayanlarla erkekler sizce hangi konuda anlaşırlar?
Bayanlarla erkekler en iyi hangi konuda anlaşır?

1|0
20|7

En İyi Kız Görüşü

• Yemek yeme konusunda 😂

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Yemek konusunda...

0|0
    0|0
  • Aşk acısında 😄

0|0
    0|0
  • Çok iyi dedikodu yaparlar.

0|0
    0|0
  • Hic bir konuda sanirim.

0|0
    0|1
  • Hiçbir konuda

0|0
    0|0
  • Aynı takımı destekliyolarsa kesinlikle maç izlemek

0|0
    0|0
  • Kalpler bir olunca herşeyde anlaşılır

1|1
    0|0
  • Yemek konusunda

0|0
    0|0
  • Cinsellik 😂 başka da bir şey gelmedi aklıma.

0|0
    0|0
  • Ortak ilgi alanları

0|0
    0|0
  • anlaşamaz, en anlaşacağı konuda bile tartisacak birşey bulurlar 😂

0|0
    0|0
  • Tartişmakta.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum 😄

0|0
    0|0
  • Anlaşacağı konu yok erkekler kadınları anlamak istemiyor

0|0
    0|0
  • Hiçbir konuda

0|0
    0|1
  • Ders çalışmak erkeklerle daha iyi bence

0|0
    0|0
  • Bulamadim

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşımla 2 aydır beraberiz çok ciddi bir beraberliğimiz var ben tedavi görüyorum 4 yıldır 5 tane kist var 4 santim hemen hemen ağrım çok fazla sem sert oluyor doktorum düzenli ilişki içinde olursan evlendiğinde düzelir gerekirse ameliyat ederiz dedi neyse sevgilim geçen buluşmamızda parmağı ile vajinamı oynadı girdi ve benim uykum geldi tuhaf oldum canımın yanması farklı Kıyamadı bir yöndende ben canım yanıyor dedikçe yavaşladı güzel bir duyguydu birbirimize daha çok bağlandık o günden sonra benim reglim bitmiyor 20 gün falan sürüyor psikolojik olarak çok sıkıntı çekiyorum gerginlik içindeyim sürekli ve hassas oluyorum artık bakire değilim kan geldi çünkü ve çok yorgun hissettim kendimi kafam ağrıdı düşünce içinde oldum birbirimizi kaybetmekten çok korkuyoruz pişman değilim aslında güveniyorum ona şimdi ise yemek istiyorum seni diyo bana soruyor istiyormusun diye ben çok utangaç ilk defa başıma geliyor çünkü nasıl olucak bilmiyorum ve şöyle birşey var kendisi daha önce çok birlikte olmuş benim on olmamı istiyor ve inanıyor sevgili olduğumuzu ailemiz biliyor yüzük takıcaz askerden gelince evlenicez benimle birlikte olmak istiyor bende istiyorum çünkü ağrı çekmek istemiyorum ve onu çok istiyorum benimde acı çekmemi istemiyor çok üzülüyor kıyamadığını söylüyor ama cazibeli ve hoş geldiğim için dayanamıyoruz o da bana sert ve korumacı olduğu için dayanamıyorum sahiplenici tavrından dolayı birlikte olmalımıyım nasıl olucak iler de neler le karşılaşıcam neler yapmalıyım yardımcı olur musunuz

0|0
    0|0
    • 1ay

Düğünü bekle

• 1ay

@Kralina65 Hayır ama teşekkür ederim güzel bir cevaptı toparladım kendimi

• 1ay

Faydali olduysam ne mutlu

• Bir çok vardır ama aklıma gelen ikisininde tuttuğu bir takımda olabilir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yatak konusunda bir tek... o anda eşitlik filan olmuyor da..😇

0|0
    0|0
  • Yemek yeme konusunda

0|0
    0|0
  • Bayanın haklı olduğunu söyleyince sen haklısın dediğinizde anlaşıyorsunuz ben haklıyım demezsen sorun yok

0|0
    0|0
  • Hiç düşünmedim

0|0
    0|0
  • seks bence.

0|0
    0|0
  • Tabiki seks

0|0
    0|0
  • Eşimle tek anlaşamadığımız konu ailemin bana olan tavırları sürekli tartışırız

0|0
    0|0
Yükleniyor...