"KOKU" alma duyunuz iyimidir? Hangi "KOKU" seni alip götürür. 😇?

Merhaba..
Yapilan arastirmaya göre ankette size sundugum 7 kokudan 5 i insani en cok rahatlatan koku olarak belirlenmis. Deniz kokusu ve bebek kokusunu da ben. ilave ettim.
Sizde lütfen kendi seceneginizi belirtin..
Sizi en cok rahatlatan, baska yerlere alip götüren koku hangisi..🍀🌺

• Taze pismis ekmek kokusu
    4% (1)15% (3)9% (4)Oy Ver
  • Kitap kokusu
    16% (4)10% (2)13% (6)Oy Ver
  • Bebek kokusu
    20% (5)20% (4)20% (9)Oy Ver
  • Yeni bicilmis cimen kokusu
    4% (1)10% (2)7% (3)Oy Ver
  • Yagmur sonrasi toprak kokusu
    40% (10)40% (8)40% (18)Oy Ver
  • Temiz carsaf kokusu
    16% (4)5% (1)11% (5)Oy Ver
  • Deniz & Yosun kokusu
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|2
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Tek bir koku ile sınırlayamam ama parfüm kokularına bayılırım mesela. Düzenli olarak da kullanırım. Bu arada soru soruş şeklin çok güzel. Dolu dolu yazıyorsun öyle basit bir şey sorup hadi cevaplayın demiyorsun bu da insanlara ve kendine duyduğun saygıyı gösterir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bebek kokusu dünyadaki en güzel koku hele de senin koynunda sana sarılarak uyuyorsa.. Toprak bana çocukluğumu ve tazeliği hatırlatır o yüzden çok severim.. Yağmur kokusu arınmayı aklıma getirse de korkarım özellikle gece yağmışsa.. Kimsesizler gelir aklıma çaresiz hissederim.. Kitap henüz hiçbişey olduğumu hatırlatır ama kokusu güçlü hissettiriyor bana iyi geliyor.. Ekmek kokusu ananemi hatırlatıyor onu özlüyorum.. Koku alma duyum iyidir.. Birde salça ve soğan kokusunu ne zaman duysam o ev çok mutlu ve huzurluymuş gibi hissediyorum.. Yuva olmanın temel bileşeni gibi geliyor.. 😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• kokuyu anlat bana nasıl bir şeydir hiç bilemiyeceğim ben özlenen bir şeymidir yokluğu güzel bir şeymidir varlığı anlatsana bana nedir koku

1|0
    0|0
  • Baharda açan sarmaşık tipinde bir çiçek var ismini bilmiyorum. Çocukken okula giderken onun özütünü dilimizi tatlandırmak için kullanırdık ama ben onun kokusuna bayılırdım. Çiçeğin yakınına gittikçe koku yoğunlaşır fakat baymazdı. Anketteki tüm kokular güzel rastgele seçtim. :)

1|0
    0|0
  • koku alma duyum çok iyidir

sırasıyla yeni doğmuş bebek kokusu
    toprak kokusu
    deniz kokusu ve çiçek kokuları hoşuma gider.

1|0
    0|0
  • Çimen kokusu beni çok rahatlatıyor

2|0
    0|0
  • C'nin kokusunu alma şansim yok çünkü insanlar kendi kokusunu alamaz diye biliyorum 😎😎 A dedim.

1|0
    0|0
  • Evet çok fena koku alırım ve kokuya çok önem veririm

1|0
    0|0
  • Hepside ayrı bir güzel

1|0
    0|0
  • Cimen.. kitap.. bebek kokusu..

1|0
    0|0
  • Hakkaten o toprak kokusunu şişeleseler süper olur ya😍😍😍

1|0
    0|0
  • Bebek kokusu

1|0
    0|0
  • Bebek kokusu

1|0
    0|0
  • iyidir

0|0
    0|0
  • bok kokusu gotrr bni. d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Belirli bir koku ile sınırlamak zor... Yağmur sonrası toprak kokusu, Sıcak ekmek kokusu;lastik kokusu, kahve kokusu... Hatta bazen sadece rüzgar, ciddiyim onun bile ayrı bir albenisi var. Bildiğin de ja vu...

1|0
    0|0
  • evet ya köpek ve karınca gibi algılarım cok yuksek. Az önce dedemlere geldim odanın icinde o kadar insan var ne gaz acik kalmis bütün evi gaz kokusu sarmis annemin de koku alma duyusu cok yuksek benden önce gelip vanayo kapatmis felaket ya

1|0
    0|0
  • Yapmurdan sonraki toprak kokusu
    Arko kremin o kokusu
    Bebe pudrası kokusu
    Kavun kokusu 🍈

1|0
    0|0
  • Bebek kokusu severim onun hariicnde baska bir koku etkilemez

1|0
    0|0
Yükleniyor...