Ks de çoğu paylaşım hayattan bıkma ile ilgili?

Bana çok saçma geliyor. Aşık olup ayrılınca ölmek mi gerek? İhanete uğrayınca ölmek mi gerek? Okulu üniversite yi puanı mesleği vs tutturamayınca ölmek mi gerek? Bence herşeye herkese inat ayakta durup yaşamanız gerek. Kaybeden sen değil onlar olsun. Ölümünle kimseyi cezalandırmazsın, boşverip takmayıp unutmak ve hatta gülümsemek en büyük cezadır karşındakine. Bir daha düşün ölürsen kimseye bir şey olmaz herkes hayatına bakar unutulup gidersin "İNTİHAR" kelimesini zihninizden silip atın. hiç kimse sizden kıymetli değil unutmayın..

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Her koyun kendi bacağından asılır.

0|1
    0|0
    • 1ay

çobanlar koyun sürümünü her zaman yönlendirmek zorunda. öldüğünde zaten hiç birinin hiç birine faydası olmaz

• 1ay

eywallah abi

Kızlar Ne Diyor 3

• Herkesin kendine göre dertleri var atlatması kolay olmuyordur muhakkak fakat intiharı hiçbir gerekçe haklı çıkaramaz.

0|1
    0|0
  • Hayat her şekilde devam ediyor

0|1
    0|0
  • hayat çok zor bugün ilk defa aklımdan geçti böyle birşey ama yapamayacağımı biliyorum sadece üzülüyorum işte ağlıyorum bana da bu düştü..

0|1
    0|0
    • 1ay

sebep nedir

• 1ay

yanılmıyorum empati yapmak zor değil aslında anlarsınız bu yollardan geçmissinzdir

• 1ay

özelden konuşalım mı istersen

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...