Tavuk döneri seviyor musunuz? Sizin orda fiyatı ne kadar? Ben tavuk döner hayranıyım vede aynı Tayyip gibiyim. Anket?

Ben adanada yaşıyorum. Tavuk dönere tavuğa hastasıyım. Tavuk etine gücüm yetiyor ve tadıda enfessssss. Hoşuma gidiyor. Adanada 5.50 lira tavuk döner. Kyro yerlerinde 4 lira. Ama ben kolay kolay bunlara para veripte döner yemem. Çünkü bunlar içine serçe parmağımdaki tırnak kadar tavuk koyuyorlar. Dişlerime yazık benim hep ağzıma ekmek geliyor. Ben cidden ve cidden Tayyip gibi zeki ve işimi bilen biriyim. A 101 veya bimde 200 gram full göğüs tavuk döner eti 3.65 lira. Giderim A 101 DEN 200 gram Keskinoğlu tavuk döneri alırım hepsinide tavada yapar afiyetle yerim. 3.65 bence bedava. Dünyanın eti çıkıyor bir pakette. Ayranda içerim yanında.

• TAVSİYEN GÜZEL BENDE A 101 DEN DEDİĞİNİ ALIRIM
    29% (2)0% (0)22% (2)Oy Ver
  • BEN DIŞARDAN TAVUK DÖNER GÖRÜNÜMLÜ EKMEK YERİM
    29% (2)50% (1)33% (3)Oy Ver
  • TAVSİYENİ DİKKATE ALACAM ALDIMDA
    42% (3)50% (1)45% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay a 101 deki 200 gram full sadece et. Bunu tavada 3 dakka pişirin ve yiyin. Çok hoşunuza gidecek. Dışarda bu kadar eti 10 liraya yiyemezsiniz.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Tek derdin bu olsun arkadaşım herkesin bir derdi var samimi söylüyorum senin adına sevindim yaşamayı sevdiğin belli. Allah yaşama sevincini hiç almasın inşallah. afiyet olsun bu arada döneri kim sevmezki

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bursa da tam tavuk döner 5 TL. Çok güzel yapan yerler var.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• babam yaptıgı ıcın bol koyuyo ne kadar oldugunu bılmıyorum ama burda bı amca cok guzel kofte yapıyo 6 tl ama cok doyurucu ve guzel :)

0|1
    0|0
  • Sinirlerimi bozuyosunuz ya ashjfbd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...