Rehberınde kac kişi seni bıkmadan dinler ve anlar?

Bazı anlar oluyo hayatımızda nefes alamdıgımız anlarmız çığlıklarımızı duyarma cabamız bırı olsada dinlese dınlemekten cok anlamamızı ıstememız..
Peki derdını anlayabılcek raherınde kac kimsen var?
benim hiç yok..

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• 5 kişi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Gineli bir arkadaş var, hem rusçası, hem ingilizcesi çok zayıf, zor anlar ben konuşurken.

Onun dışında gayet anlar çoğu niye anlamasınlar? Boşuna mı o kadar dilbilgisi çalışıyoruz?

0|0
    0|0
  • Hiç kimse

1|0
    0|0
  • rehberim silindi

1|0
    0|0
  • Aynen 😞

1|0
    0|0
  • seni yalancı seni ben varim ya :)

0|0
    0|0
  • sıfır

0|0
    0|0
  • 7 kişi.

0|0
    0|0
  • 10-15 diyelim 10 kişi kesinde diğer 5 i nin bir bahane ile kaçma ihtimali var... :D

0|0
    0|0
  • şöyle baktım ben de numara da yok mk

0|0
    0|0
  • Var ama en iyi sakinliği sessizlik le çözmek en doğrusu

0|0
    0|0
  • 15'20

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiçkimse yok. bir aralar bir kız arkadaşım vardı, sonra arkamdan dedikodumu ettiğini öğrenince iletişimi kestim. Birkaç aydır konuşmuyorum. Anonim arama yapılabilen 7/24 ulaşılabilir telefonla psikolojik danışma yeri var onu kullanıyorum, birine anlatmak istediğim birşey olduğunda, onun dışında kimseye birşey anlatmam, her sorana iyiyim der geçerim, nasıl olduklarıyla da çok ilgilenmem, yardım edebileceğim birşey olmuyor çünkü genelde, onların da bana yardım etme şansı yok yani boşver, arkamdan dedikodumu edip kendilerini b*k sanacaklarına, zaten konuşuyorlarsa en azından gözümden uzak olsunlar, ne kadar az malzeme verirsem o kadar iyi..

0|0
    0|0
  • 4 kişi
    Annem
    2 çok sevdiğim ablam
    ve ev arkadaşım

0|0
    0|0
  • 4 veya 6 maks.

0|0
    0|0
  • Bir kac kisi var