Evliyim ama asılan kız?

Evliyim bir oğlum var. Yaşım 30 . Aynı binada ailesiyle sık sık görüştüğümüz bir kız var. Kızı küçük gördüğüm için takılıp şakalaşmalara bir anlam vermedim bugüne kadar. Ama son zamanlarda hareketleri değişti. Şakalaşmalarda elleri yanlış yerlere gitti. Ben hemen çekildim. Birgün bana mesaj yollamış senden çok hoşlanıyorum sadece bilmeni istedim diye. Son zamanlarda giyinişi de değişti sanki benim için. Eşimle de araları aslında iyidir. Ama ne yapacağımı şaşırdım. Sizce ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
1ay Bazı arkadaşlar ne yapacağını bilmiyor musun diyor ancak ya öyle birşey yaparsam onun bende gözü var derse? Sonuçta bu devirde erkeklere inanılmıyor

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• Ben olsaydım döverdim onu.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu eşine söyle. Ve o mesajı göster. Abi, eşini sev. Ve coçuğuna iyi bir baba ol. Rabbim günahlardan korusun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Annesine şikayet et

0|1
    0|0
  • Ne yapmalıyım derken? Binadan taşın gerekirse ama o pisliği eşine yapma.
    Daha doğrusu kendine yapıldığında kaldıramayacağın şeyleri başkalarına yapma! Bir de yaşınız 30!

1|1
    1|2
    • 1ay

pardonda sanki birşey yapmışım gibi konuşuyorsunuz

• 1ay

yoo ne alaka ya. İşte bunu diyorum. Erkeklere suç
      yüklemeye ne kadar meraklısınız

• 1ay

Bunu bir kadın yapsa aynı şeyleri ona da yazacağıma emin olabilirsiniz. Yapmadığım şey de değil ayrıca.

• Küçük o. rspu

1|1
    0|0
  • Kız acık acık soylemıs zaten hoslandıgını evlısın neden soruyosunkı

0|0
    0|0
  • şeytan o kız şeytan. uzak dur evli barklı adamsın gerekirse eşine söyle muhattap olmayın onunla

0|0
    0|0
  • 30 yaşında bir insan daha nasıl bir davranış sergileyeceğini bilmiyorsa diyecek birşey yok zaten.

0|0
    0|0
    • 1ay

Kardeşim atmamış mı sana mesaj?
      İftira atarsa kanıtın var.
      Neyden çekiniyorsun.

• Eşine söyle ailesinede söyle. sahip çıksınlar bir zahmet kızlarına

0|0
    0|0
  • 30 yaşındasın ve ne yapacagını bilmiyormuusn

0|0
    0|0
  • Eşine anlatmalisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Uzak dur bence tartışırsınız felan gider herşeyi anlatır kendini haklıya çıkarır sen kalırsın ortada. Kadın milletine güvenemiyom ben :D

0|1
    0|0
  • kız ergen herhalde. Görmezden gel fazla ipleme. Bizim bina da evli barklı kadınlar pencereme iç çamaşırı atıp duruyorlar sürekli. Ben de tespit ettim kocasına dedim. Ya herhalde kıyafet sizden düşmüş penceremin ferforjesine takılmış müsait bir saatte alırsınız onu dedim. Zaten giriş katı gelip aldılar daha sonra da azgın karıların tacizine uğramadım yani.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ohaaa ciddi misin :-D :-D :-D

• 1ay

@denge32 elbette. Kocalarına şey dedim bir nevi yani karınızı iyi silkin yoksa başka tokmakçı bulurlar hadi şanslısınız ben namuslu adamım benden uyarması :) Meali bu

• Uzak dur sakın şeytana uyma 👍

0|1
    0|0
  • Bana ayarla kızı

0|1
    0|0
  • oltaya gelme dikkat et...

0|1
    0|0
  • seytani seni kandirmasina izin verme. Zaten araniz bozukken olur genelde vesvese ile kandirilmaya caislirsin. Sonu husran olur. .
    aklini calistir. tut kendini.
    daha sonra bunu yapmadgin icin daha da gurur duyacaksin kendinle
    kizi da uyar ben evliyim boyle seyler bir daha duymak istemiyorum diye.
    agzinin payini alir evli erkeklere de bulasmamasini gerektigini ogrenir.

0|0
    0|0
  • Yenilecek bişeyse ilk sırsatta götür.

0|0
    1|0
Yükleniyor...