Neden bu hayattaki kaderim, şansım Akp gibi değilde Chp gibi yaa? Neden benim gibi birine mutluluk uzak, şansı chp gibi?

21 yaşındayım. İdeal kilomda olsam hiç bir erkek rakibim olamaz yakışıklılık konusunda. Boyum iki metre yapılı beyaz tenli yüzü kaymak gibi olan sakalıda bol çıkan, babyfacede olan biriyim. Kilom biraz fazla şuanlık ama hala giderim var. Ben Türk lirasıyım kilomda dolar. Stres, umutsuzluk, moral bozukluğu kilomu artırıyor. Ama iyiyim yinede şu an. Oyumu akpye atıyorum. Ama kaderim, şansım, bahtım tam bir chp gibi hatta aynı chp. Chpninde hiç şansı yok. 50 yıldan beri tek başına iktidar olamıyor oyu yüzde 25 i geçemiyor. O kadar elit, beyfendi, ahlaklı, sempatik, kaliteli biriyim. Ama bir tane sevgilim olmadı. Bana yakışıklısın diyen kız oldu, foto çekilmek isteyen kızda oldu. Konuştuğum kızlarda oldu. Konuştuklarım bana çok iyisin dediler ama arada yaş farkı var diye olmadı. vb Kızlara asla argo konuşmam. Değer veririm. Hayatımda sigara içmedim. Alkolüm yok. En çok zoruma giden şey ise o kyro, anadolu çomarylarının bile sevgililerinin olması. Gerçi ben o tür kızlara asla bakmamda. Sonuçta cinsiyet olarak onlar kız ve çomayr erkeklerde bu kız cinsiyetlerle gezdi vb sevgili oldu. Şakasına diyorum bu örneği. Aynı fethullah gibiyim. D. Şu videodaki chpli kadınlar gibiyim bu kız konusunda. Şans verdiğim kızlara ne iltifatlar ne jestler yaptım ama şansım chp gibi. Kız konusunda videodaki kadınlar gibiyim aynı.

Ama bende seçici biriyim. Kafa yapıma uygun olmalı kız. Öyle yırtık kot giyen, aşırı makyajlı ojeli, sol görüşlylü kızylarla yapaymam.

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Yav he he çok yakısıklıymıs yakisıklilikta ustune kimse yokmus he hacı heee hee

0|0
    0|1
Yükleniyor...