Sigara icmicem diye kurana el bastım annemin zoruyla şimdi deli gibi sigara içmek istiyorum napcam?

Sigara icmicem diye kurana el bastım annemin zoruyla şimdi deli gibi sigara içmek istiyorum napcam? Bu yemini bozarsam nolur? Bozabilirmiyim?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• içmesen çok iyi olur tabi ama.. yemin ancak Allah'ın ismi anılarak olur vallahi, billahi, tallahi vs onu bozarsanda belli kefareti var.. bildiğim kadarıyla kitaba el basmanın dini bir bağlayıcılığı yok biraz bizim adetimiz galiba..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 3 sene önce bende yalan yere el basmıştım hala vicdan azabı çekiyorum benden sana tavsiye annene dayanamıyorum de yoksa çekeceksin benim gibi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ne güzel işte içme sigara iradeli ol

1|0
    0|0
  • Baskı sonucu yapılan yeminler geçersizdir.

1|0
    0|0
  • 10 yoksulu doyur ya da 3 gün oruc tut. Ve bir daha da tutamayacagin yeminler etme.

1|0
    0|0
  • Puro ic ben oyle yapmistim

1|0
    0|0
  • kesinlikle bozma iradeli olp

1|0
    0|0
  • Zorla yemin olmaz eğer yeminini bozarsan ya 3 gün oruç tutacaksın ya da 3-5 tane fakir insanın karnını doyuracaksın

0|0
    0|0
  • çok saçma içme bencede

0|0
    0|0
  • İçme.. dini ziktret cigerine yazık

0|0
    0|0
  • İçme ya ne var sanki deli gibi içmek istiyormş birde

0|0
    0|0
  • İçme alla alla :D ayrıca kurana el basmak nedir ya içersen de çarpılmayacaksın merak etme

1|0
    0|0
  • iyi olmaz.. bozmamalısın büyük işler bunlar

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Sakın.. bozmamalısın. Kurani hafifemi alıyorsunuz el basarken sonunu düşünmüyormusunuz Allah seni sınıyor işte sabrını ölçüyor demekki kurdan al agzina kalem al sigara alma

1|0
    0|0
  • Oyuncak mı kızım bu? İç ama bil ki vicdanın rahat bırakmıcak seni...

1|0
    0|0
  • İçme ! Sakın

1|1
    0|0
  • yemin bozmanin kefareti 3 gun oruc tutmak

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...