İsmimi değiştirmeli miyim sizce?

Herkese merhaba. Benim ismim Defne ama değiştirmek istiyorum.23 yaşındayım, 4-5 yaşında ki çocukların isimleri hep Defne. Moda olmuş bu aralar. Bir kaç yıl sonra her çocuğun adı Defne olacak galiba. Ayrıca beğenmiyorum da.. Değiştirmek istiyorum ama sizce hata mı yapıyorum?

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• Nilüfer sultan - haseki sultan - Hürrem sultan bunlardan olabilir mi acaba? 😀😀😀 şaka bir yana hakkında hayırlısı olsun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benimde adım Defne evet hep bebeklerin isimleri Defne ve ilerde demode olacak o Yüzden Haklısın ana Allahtan benim ikinci bir ismim daha var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• aaa benimde adım Ozan yan komşu var oğlu 8 yaşında adı Ozan hemen değiştireyim bende ya :D:D:D:D bombok ilerle uğraşmayın ya hahah :D

0|0
    0|0
  • benim kızım da defne. ve çok hoş bir isim. bırak kalsın. ismi defne olup da çirkin olan görmedim ben daha.

1|0
    0|0
    • 1ay

Allah bağışlasın.. Yorum için teşekkürler:)

• berbat isim zaten degistir

0|0
    0|0
  • hata yapıyosun tabi ki, defne samyelinin senin yaşında kızı var yani en az 40 yaşında defne de bence güzel isim. hadi illa değiştircem diyosun hangi ismi düşünüyosun

1|0
    0|0
    • 1ay

Aleda - Dila - Melina üçünden biri

• 1ay

o isimlerden birisinin yarın bir anda bir kezban ismi gibi olmayacagının garantisi var mı :) bırak kalsın defne güzel işte

• Güzel isim bence değiştirme

0|0
    0|0
  • Gerek yok

0|0
    0|0
  • Bu yaşa kadar bu isim ile yasadiysan baska isme alisamassin bundan sonra.

0|0
    0|0
  • Değiştirme çünkü ben beğendim önemli olan benim beğenmem. Hem İngilizcede bir anlamı var

0|0
    0|0
  • Kafanı yasamak isterdim

0|0
    0|0
  • gereksiz bence

0|0
    0|0
  • Bence güzel isim, evham yapmışın

0|0
    0|0
  • Değiştirme ya delirdin mi

0|0
    0|0
  • Farketmez keyfin bilir

0|0
    0|0
  • Bence gayet güzel

0|0
    0|0
  • sen bilirsin Defne, isim senin nasıl olsa

0|0
    0|0
  • bence güzel isim

0|0
    0|0
  • bence iyi sen istersen kuzukulağı yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hata yapıyorsun adın güzel isimler bu kadar takmayın benim adım da çok klişe ( ne olduğunu demiyeceğim) ama ben bile değiştirmiyorum.

0|0
    0|0
  • güzel bence defne ismi.

0|0
    0|0
  • İsmin güzel

0|0
    0|0
  • Bosver ya guzel ismin

0|0
    0|0
  • Boyle dusunen insanlar da varmis.. benim ismim cok eski bir isim. Utanirim soylemeye. O kadar yani. Ama degistirmedim. Evet hata yaptigimi dusunuyorum. Ama artik gec. Unuversiteye girmeden once yapmaliydim.

0|0
    0|0
  • Güzel bir isim bence

0|0
    0|0
  • Adin güzel bence ama yinede sen bilirsin

0|0
    0|0
  • değiştir

0|0
    0|0
Yükleniyor...