Arkadaşım kendine zarar veriyor, bana yardım eder misiniz lütfen?

Çok yakın arkadaşım bana 2 gün önce bir çanta verdi ve o çantada 4 tane jilet vardı, bana o çantayı açmamamı söyledi sadece bana güvenebileceğini söyledi. Ertesi gün ben bu olayı biraz didikledim ve arkadaşım bana belini gösterdi, her yerine faça atmıştı, bir kaç ders sonra nasıl yaptığını anlamadım ama elini kanattı ve hiç acı çekmediç. Bu gün onunla buluştum ve detayları aldım ve çantasında ki 4 jileti ve falçatayı gösterdi bana daha sonra ona ölmek mi istiyorsun dediğimde bilmiyorum cevabını aldım, arkadaşımı kaybetmek istemiyorum, ailesinede haber veremem, napmam gerek, onu bu hastalıktan nasıl çekip çıkarabilirim. Kendisi zaten psikoloğa gidiyor ama hiç bir etki etmiyor belli.

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• Onu Yen'i arkadaş çevresi yarat ve bir doktora götür herkesten gizli götür pisikoloğa ve hep yanında ol dışarı çıkın gezin vsre

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• İlgi çekmek istiyor. Bu şekilde kendini ispatlamak falan.
    Uğraşma, bırak kendi haline. Hiç de ilgilenme jiletlemesi ile.

0|0
    0|0
    • Aslında okul birincisi, her konuda en iyi başarılar yaptı

• yalnız bırakma. doğal olarak sürekli yanında olamayabilirsin tek arkadaşı sen değilsen gercek arkadaşı varsa onlara da söyle durumu, doktoruyla görüş, olmadı ailesine söyle

0|0
    0|0
  • ailesinde onu taciz eden birisi olabilir.

0|0
    0|0
  • Öncelikle Psikolog = Hiç bir işe yaramaz (Kendi görüşüm bu). Benim önerim arkadaşınla vakit geçir ne bileyim sinemaya felan git sokakta dolaşın yanında ol ki zamanla unutusun ve kurtulsun bu huyundan.

0|0
    0|0
  • Akıl hastanesine yatırılmalı diye düşündüm şu an ya da psikoloğunu değiştirsin

0|0
    0|0
  • psikoloğa görünmesi lazım.. yaşı kaç?

0|0
    0|0
    • Zaten gidiyor,17

• Teşşekür ederim, elimden geleni yapacağım

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...