Sizce Detaydaki Kız Arkadaşımız Aşırı Zeki Mi Yoksa Sadece Kendini Mi Kandırıyor?

Biz erkekleri bilirsiniz göğüs diyince bazen akan sular durmaktadır. Kızın göğüs meme dekoltesine kilitleniriz bazen. Böyle zeki arkadaşlarımızda sahip olmadığı göğüsleri hile yoluyla görüntü olarak sağlamış sizce kendisi fazla zeki midir sadece kendini mi kandırıyor. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz :)

Gife fazla bakmayın resmen hayal kırıklığı bizi böyle kandırıyorlar :(: (:Sizce Detaydaki Kız Arkadaşımız Aşırı Zeki Mi Yoksa Sadece Kendini Mi Kandırıyor ?
#pilavüstü #Memelerlenskankalar #Kandırmakendinol #Erkeklersafdeğildir

• Çok zekice bence erkekler her türlü gelir oltaya :D :DSizce Detaydaki Kız Arkadaşımız Aşırı Zeki Mi Yoksa Sadece Kendini Mi Kandırıyor ?
    52% (22)42% (10)48% (32)Oy Ver
  • Sadece kendisini kandırır ben orjinal çakmayı bir bakışta tanırım :D :DSizce Detaydaki Kız Arkadaşımız Aşırı Zeki Mi Yoksa Sadece Kendini Mi Kandırıyor ?
    31% (13)33% (8)32% (21)Oy Ver
  • Farklı düşüncelerim var gaza geldim kardeşim :D :DSizce Detaydaki Kız Arkadaşımız Aşırı Zeki Mi Yoksa Sadece Kendini Mi Kandırıyor ?
    17% (7)25% (6)20% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
15|19

En İyi Kız Görüşü

• Valla insanlık çığrından çıkmış kardeş baksan internet geldi insanlar değişti teknoloji geliştikçe insanlarda değişiyor yakında kağıda kız çizersiniz kağıttan bir anda çizdiğiniz kız canlanır ve sizinle konuşur işte yuh diyorum diyecek başka hiçbirşey bulamıyorum göze tamam dedik burun ameliyatı olanlara tamam dedik dudakları büyüttüler tamam dedik ama göğüste bu şekilde olmaz bea ne sanıyorlar çocuk mu kandırıyorlar bunlar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aga öncesini bilmesen, emin ol anlamazdın. Çünkü biz erkekler anlamayız. Kadınlar da anlayamaz aslında. Nereden belli? Sadece bir fotoğraf? Bu yapım aşamasını değil de, o büyük göğüslü halinin resmi olsaydı, kim ne diyebilirdi? Hani belli olmuyor. :D Anca canlı görürsen anlarsın. Bu kadar nettir. :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 18

Yükleniyor...