Yardımcı olurmusunuz?

6 7 senelik, çok yakın kardeşim gibi gördüğüm birisi var. Kendisiyle çok iyi anlaşıyoruz. Salı günü beni buluşmada ekti bişey demedim. Perşembe günü de 6 7 saat n mesaj ve aramasını bekledim. Bildiğiniz başında oturdum ve önemli diye bekledim. Çünkü cidden çok sevdiğim birisi. Tek arkadaşım o. Asosyal biriyim ve fazla değer veriyorum. Bazı şeylerden dolayı işi olduğunu falan söyledi bir veya iki mesaj 3 saat aralıklı attı. Daha sonra cidden çok kırıldım. Aptal durumunda saatlerce beklediğim için salak gibi hissediyorum. Kendini savunmak için bişeyler dedi ama fırsat vermedim. Oda fazla zorlamadı. Tartıştık açıkçası. "Aklına gelirsem bir gün yazarsın iyi geceler" dedim ve çıktım. Oda sadece iyi geceler yazmış. Kötü hissediyorum. Normalde hep ben toplamaya çalışırdım. Ama cidden bu sefer Aptal yerinde olduğum ve kırıldığım için yazamıyorum yazmadım da. Oda yazmadı aktif olduğunu falan görüyorum. Çarşambadan beri tartışmadan sonra konuşmadık. Hiç bu kadar mesafeli de olmadık. Sevdiği bir arkadaşıyım oda benim için öyle. Fakat öyle benim gibi asosyal ve arkadaşı olmayan biri değil. Benden başka 2 arkadaşı daha var. Ne yapacağım bilmiyorum. Yüzsüz olmak istemiyorum ve kırıldığımı anlasın istiyorum. Sizce konuşmalı mıyım? Yoksa beklemeli miyim? Belkide konuşmak istemiyordur bilmiyorum kendi kendime kuruntu yapıyorum ve düşünmeden edemiyorum.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• valla onu bunu bilmiyorum keske benim arkadasim olsaydin, 5 yildr bursa daym hic ve hic arkadasm yok :(

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• belki onun özel iş vardır da sana yazamıyordur. belki de nedenini anlatamıyor. sen de bilmeden onun üstüne gittin. bana göre sen özür dilemelisin. sonra da onun derdini öğren niye yazmıyor sana

0|0
    0|0
    • 1ay

İşi olduğunu söyleyebilirdi beni tanıdığı halde kaç saat aptal gibi bekletmesi niye?

• 1ay

Bu kadar or**spu çocuğu değil bırakmaz. Sanırım :/ o kadar geçmiş var yaşanmışlık var arkadaşlık dostluk var hep yanında oldum iyisinde kötüsünde de. Eksik miyim? Sanmıyorum. En azından öyle iki kuruşluk kızlar için bırakılmayacak karakterim var. Oda biliyor. Başka sıkıntısı var veya yazar. Bekleyeceğim.

• 1ay

eğer dediğin gibiysen bırakmaz seni, işte anlatamadığı bir durumu vardır ondan yazmıyor sana. ama yine de özür dilemen gerek

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...