İnternetten ürün sipariş edeceğim En iyi kargo şirketi hangisi Aras , Mng , yurtiçi?

Bide kargo adresi yerine semtteki kargo şubesini yazabilirmiyim ürün geldiği zaman direk ordan almak istiyorum kredi kartı ile ödeme yapacağım?

Güncellemeler:
1ay arkadaşlar bu soruma da cevap yazarsanız sevinirim
Kargo adresi yerine semtteki kargo şubesini yazabilirmiyim ürün geldiği zaman direk oradan almak istiyorum kredi kartı ile ödeme yapacağım?

0|1
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• işe yarar kargo aras kargo evimin ordan defalarca gelip geçmelerine karşın bizide tanımalarına karşın yurt içi ve aras kargo yurt içi kargomu buluduğu yere a giidp alıyrum bulamıyruz adresi diyolar aras kapıya kadar getiiryor mng is hem pahalı hemde toplumdaki imajı son zamanlarda pek iyi değil

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben aras kargodan çok memnun kaldım tavsiye ederim sizin tercihiniz tabiki, evinize yakın olan şubeyi tercih edebiliyorsunuz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Teslim alacağın şubeyi yazman yeterli, gidip alabilirsin ordan. Geldiğinde sana mesajda gelebilir, arayabilirlerde, kendin kargo şirketinin sitesindende sipariş takibi yapabilirsin. Hepsi bazen kötü bazen iyi kargoların. Sen en iyisi kendine yakın olan şubeyi seç, hangi firma ise artık..

0|0
    0|0
    • 1ay

cok faydalı oldu teşekkür ederim aradığım bütün cevapları buldum sonunda evimin 5 6 sokak altında aras varmış netten baktım onu tercih etmeye karar verdim cok teşekkür ederim :)

• 1ay

Rica ederim :)

• evet yazabilirsin sorun olma,

0|0
    0|0
    • 1ay

aras ile almaya karar verdim direk semt şubesini yazıyorum ozaman oraya ulaşınca beni ararlar sanırım ordan alabilirim

• 1ay

evet takip numarası var gidip bakarsın gelince

• kesinlikle yurtiçi.

0|0
    0|0
  • hepside birbirinden rezildir ama en rezili yurtiçi dir en iyisi ise kötünün iyisi mng

0|0
    0|0
  • En iyisi en yakinda olani :p

0|0
    0|0
  • Aras

0|0
    0|0
  • Yurtiçi lanet.
    Batsın gitsin tez zamanda

0|0
    0|0
  • hepsinde bölgesel sorunlar var bir bölgede iyi olan diğer bölgede kötü.

0|0
    0|0
  • mng daha iyi

0|0
    0|0
  • Yurtiçi Kargo'yu kullan sonra ürünün sana gelmesini bekle...

0|0
    0|0
  • Mng kesinlikle bu ucu arasında

0|0
    0|0
  • Mng iyi

0|0
    0|0
  • ürünü satan her sitenin anlaşmalı kargo şirketi vardır.. Nasıl bir soru bu? amacın ne?

0|0
    0|0
  • sürat kargo. yurtiçi berbat.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• aras daha iyi

0|0
    0|0
  • Tabiki mng

0|0
    0|0
  • Mng iyi

0|0
    0|0
  • Bence yurtiçi çok iyi bu zamana kadar sorun yasamadim

0|0
    0|0
  • Yurtiçi bence

0|0
    0|0
  • Bence mng

0|0
    0|0
  • mng cok kotudur yavas gelır yurtıcı cok hızlı ama arası kullanıyorum ben hep memnunum

0|0
    0|0
  • Aras

0|0
    0|0
Yükleniyor...