Bu kızlar nasıl bakıcak çocuğunun yüzüne?

Abi nasıl insanlara şahit oldum, böyle olunca masum insanlara üzülüyorum.Öyle kızlar gördüm ki bütün universite, sehir ustunden gecmiş sonra gidip bulmuş saf garibim birini evlenmiş cocuk sahibi olmuş acaba nasıl bakıyor o cocugun suratına ya da boyle insanlar nasıl bakıcak? Beş dakikalık zevkin peşinden koşupta dünyaki tek amaç buymuş sanan insanlara da acımamak elde değil bunları nasıl aileler yetiştirmiş orasına da şaşıyorum. İnsanımız artık kültür bilmez dil bilmez millet bilmez olmuş kapitalizmin ve siyonizmin köpegi olup dini ahlakı takmaz olmuş.

Güncellemeler:
En güncel hali

2|0

En İyi Kız Görüşü

• sorun cok guzel katılıyorum barı evlenme o adamın basını yakma. o cocuga yazık. aılede evet hatalı olsada ortamda cok bozuk malesef ıkı tarafda hatalı. gunah olan mahrem olan seyer normallesıp sokaga dokulmus durumda rabbım ıslah eylesın hayırlı nesıller devam ettırsın ınsallah

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• birinede ben şahidim bro :) haklısın

0|1
    0|0
    • Bir kelimesi bunun gibiler için 1000 yıl önceki ifade olabilir ancak, artık milyonlar kardeşim :)

• yani bazı şeyler cahillik dersin ama tren olanlar var. İnen binen belli değil. Nasıl evlenecek bu dışarı hiç cıkmayacakmı? Üstünden geçen adam buna yazmayacakmı eşinin yanında
      bunlar dürüst masum insanı hayatını bile karartır. Otoban fareleri :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Buyuk konusma ve kinama. yillar sonra ayni durumu yasaman kacinilmaz olabilir. Dunyanin binbir turlu hali var Allah sonumuzu hayir etsin.

0|0
    0|0
    • Allah korusun ama bilinçli bir insan düşmez bu duruma

• Ailesini suclamamak gerekir bu zamanda ailesinden korkan onlarin sozunu dinleyen çocuk az kaldı ama sevgilinin dediklerini ikiletmezler. Nasıl yuzune bakacak sorusuna gelirsek ee adamlar iki yuzlu pek zor gelmez kendilerine gore namuslu yasıyorlar

0|1
    0|0
    • Her şey ailede bitiyor malesef, araştırmalarıma göre ortam %27 civarında etkiliyor bir insanı ama aile %65 etkiliyor %8 de diger faktorler. Ama %65 diyince sanmaki bununda ailesi bunun gibi bu oran sadece yetistime bicimi ve gosterdigi ilgiyle alakalı.

• Haklisin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...