Cinsiyetinizin getirmiş olduğu zorluklar nelerdir?

Cinsiyetinize göre zorluklar ve farklılıklar nelerdir?

0|0
20|5

En İyi Kız Görüşü

• Anne olmak gibi büyük bir sorumluğunun olması
    Bazı "erkek"ler tarafından aşırı rahatsız edilmek
    Yanındaknin kuzenin, abin, sınıf arkadaşın olsa bile hakkında ileri geri konuşulması
    Aynı evde hem memur hem amir hem hizmetçi hem dadı hem evin hanımı olmak. Zordur kadın olmak

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• cinsiyetimin en büyük zorluğu bu sitede kaale alınmamak

kızların sorduğu soruya trilyonlarca cevap geliyor hemde 10 saniye içinde trilyonlarca cevap yağıyor öküz gibi millet üşüşüyor l*n afrikada leşin başına üşüşen akbaba bu sitede kızların sorusuna üşüşen erkekleri görse ''vay a** ben bırakıyorum bu üşüşme işini'' der

ama biz sorsak noluyor? saatlerce bekliyoruz 1 cevap gelirse Allaha şükrediyoruz sabah akşam yaradana el açıyoruz 1 cevap geldi diye gidiyoruz 100 kişiye ekmek veriyoruz 200 kişiye giyecek veriyoruz 550612 kişiye 1 lira dağıtıyorum 10.000.000 milyon tane öğrenci okutuyorum burs veriyorum devlete vergiyi x2000 katını ödüyorum sırf kalkınalım diye bunları sadece bu sitedeki soruma 1 cevap geldi diye yapıyorum

işte cinsiyetimin en büyük zorluğu budur

0|1
    0|0
    • 1ay

Kendi zorluklarımı bırakıp sana üzülmeye karar verdim 😂😂

• 1ay

Bu bakış açısıyla hiç düşünmedim dibine kadar haklısın. Kızlar daha kıymet biniyorken bizler önemsiz varlıklarmışız gibi değer verilmiyoruz :)

• 1ay

@Hayaletinçığlığı bana uzulmen gerekir zaten seninki benimki karşısında nee ki nee 😭😭😭😭😭😭😦😦😭😭😭

Kızlar Ne Diyor 19

• Sapıklar tarafından rahatsız edilmek

2|2
    0|1
  • Erkeklerle arkadaşlık etmeyi, onlarla takılmayı seviyorum. Kadın olmamdan dolayı erkekler bunu yanlış anlıyor.

0|1
    0|0
  • Feminist biri olarak kadın haklarının çiğnendiğini düşünüyorum bir erkek gibi güçlü olduğumu düşünüyorum veya bir erkeğin yapacağı her şeyi yapabilirim ne eksiğim ne fazla. Bu durum hepsinden nefrete kadar geldi bu durum.

0|1
    0|0
  • pms baya zor.

0|1
    0|0
  • Cinsiyet değiştirip erkek gibi zaman geçirmedikçe bunu bilemem...

1|1
    0|0
  • Sabahlari kalkip sadece elbise giyinip evden cikamamak.. sac, makyaj, elbiseler,..

0|1
    0|0
  • Cinsiyetimin verdiği hiç bir zorluk yok. Cinsiyetime karşı saygı duymayan ve sığ bakan insanların getirdiği zorluklar var :)

0|1
    0|0
  • Hergun makyaj sac duzlestir acaba bugun sacimi nasil yapsam telasi:)

0|1
    0|0
  • Ohooo say say bitmez

0|1
    0|0
  • Eminim aşağıda yazmışlardır 😕

0|1
    0|0
  • Sapıklar daha dün biri laf attı

0|1
    0|0
  • Kiz olmak cok zor

0|1
    0|0
  • Cok zor

0|1
    0|0
  • Hangisini saysam okadar çokki kadinlara hayat zor

0|1
    0|0
  • Of o kadar çokki...

0|1
    0|0
  • O kadar çok ki hangi birisini sayayım ki?

0|0
    0|0
  • Özgür yaşayamamak

0|1
    0|0
  • Sapıklar

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 4

• Ailenin geciminin erkeğe bakması. Kadınlar gibi genel seçici olup her istediginle sevisememek. Askerlik hizmeti. Bosanirken donuna kadar soyulmak. Saçların dökülmesi.

0|1
    0|0
  • zor tabi. ekonomik yükümlülük var sonuçta. eşitlik falan hikaye herkes evlenirken maddi durumunun iyi olmasını istiyor.

1|1
    0|0
  • Kadınlarla samimi olma gerekliliği :(

0|1
    0|0
  • Erkeğin ne zorluğu var ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...