Özel anaokulunda öğretmenlık mi yoksa mağaza da satıs danısmanlıgı mı?

Çalişmak istıyorum ama ne yapmam gerektıgıne karar veremedım sırf ogretmenlık unvanı var dıe de yapmak ıstemıyorum özellerde cok yoruyor

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• yurtdışından kasıt kıbrıs'ta mısın? satış danışmanlığında çalıştığın yere göre işinin zorluğu da değişecektir. örnek veriyorum lc waikiki gibi yerler yorar ama çalışanı zorlamayan yerler de az değil. en büyük sıkıntısı neredeyse tüm gün ayakta durmak. ama ben olsam çocuk çekmezdim ya :( tabi öğretmenlikte yükselebileceğini düşünüyorsan öğretmenliği seç derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• özel anaokulu demek fazladan beyin beden yorgunluğu ve fazlaca sorumluluk demek.

0|0
    0|0
    • 1ay

Maalesef ki ve aldıgın maas tatmin etmiyo

• 1ay

En azından deneyım elde ederım yapamazsam meslegıme gerı donerım

• 1ay

evet ama resmen insanı meslekten soğutuyorlar, veliler kendi uğramadığı çocuğu getirip bırakıyor, sonra her suç öğretmende... kolejler bakın bence ama yine az ücret verirler. karşımıza da büyük bir yer var öğretmenler 1500 TL alıyor ve aylık 900 TL alıyorlar çocuklardan, cidden para kazanıp hiç para vermiyorlar

• Ögretmen tabikide laaaaaaa

0|0
    0|0
  • Satış danışmanlığıni hiç düşünme çok yorucu bir iş diğerini yap ya da başka bir şey yap.

0|0
    0|0
  • öğretmenlik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Öğretmenlik tabi şim

0|0
    0|0
  • Magazada satıs danısmanı olup yetişkin insan kahrı cekecegime, anaokulun da ogretmen olup coluk cocuk kahrı cekerim

0|0
    0|0
  • çocukları ve onlarla oynamayı onlarla vakit geçirmeyi seviyorsan anaokulu öğretmenliği. Eger çocuk sevmiyorsan mağzada çalış. Ama mağzada onun bunun derdiyle uğraşmak hiçde eğlenceli değil.

0|0
    0|0
    • 1ay

Maalesef ki anaokulunda calısmak sureklı cocuklarla oynamak olmuyo yerı gelıyo kurumdakı ogretmenle tartısıyosun cocuk dustugu zaman velıye hesap vermek zorundasın ve ayrıca mudur de var keske tek muhattabımız cocuklar olsa

• 1ay

o zaman mağzada çalış

• Öğretmenlik tabiki miniklerle uğraşmak çok zor olduğu gibi çok da güzel yanları var

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet gercekten öyle ama aldıgın maas yorulduguna degmıyo cok yogun calıstırıyolar sureklı velılerın gozunu boyamak adına

• Satis danismanligi bence anaokulu cok asiri sabirli degilsen hayatta cekilmez

0|0
    0|0
  • Tabiki ogretmenlik

0|0
    0|0
  • Satış danışmanı olarak çalıştım bir süre inan koca insanlarla uğraşmak daha zor. Aynı zamanda öğretmenlik asıl mesleğim.

0|0
    0|0
  • satis danismanligi berbat

0|0
    0|0
    • 1ay

Yaptınız mı peki hiç

• 1ay

Tesekkurler :)

• 1ay

rica :*

Yükleniyor...