Alman insanları nasildir?

Alman insanlari nasıl? Ne dusunuyorsunuz? Detay detay detay
Alman insanları nasildir ?

0|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

• Münih gördüğüm ennnn görgüsüz en iğrenç, ve rahat tipler oradaydı, mekanlarda içenleri görseniz, o kadar dağıtıyorlar ki resmen kusarsınız, ayrıca ciddi anlamda kötü bir koku var toplu mekanlarda. fransız, İtalyan, İspanyol bunlar varken, Çin ve almanlar iğrençlik de birinci

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Türk insaniyla kıyaslarsak kafaları cok daha rahat insanlar. Cok calışırlar kazandıklarını türkler gibi gösteriş maksatlı harcamazlar daha cok gezmek tozmak ve seyhat icin kullanırlar. Türk insan rahatliklar maaşının nekadar oldugunu derken almanlarda bu konular cok cok nadir konuşulur. Paylaşma göz hakkı gibi sihniyet yoktur. Sen işyerinde getirdigin kücücük yiyeceğe gözlerini dikip bakarkar onlara tabiki ikram edersin ve görmemiş gibi yerler. Ama kendileri cuval dolusu bitiremicekleri kadar yemekde getirse ASLA ve asla ikram etmezler.. Kısacası türklerdeki sicak kanlılık yok ama adamların kafasında fesatlıkda yok. Hangisi daha iyi seçin beğenin ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Hiç alman tanıdığım yok ama genelde çok çalışkan ve az espiri anlayışlı ciddiler diyorlar :D
    bir de orada otobanda hız limiti yokmuş diye duydum😮

0|0
    0|0
  • Führer sevdirdi birazcık. Ve avrupanın geri kalanı da Almanları sevmediğinden sempati duyduğum söylenebilir.

0|0
    0|0
  • almanları çok severim iddaa da sürekli tutarlar manyak arabaları var silahları çok iyi almanlar can ya

0|0
    0|0
  • domuzdan pisler

0|0
    0|0
  • kabadır, soğuktur, ırkçıdır

0|0
    0|0
  • Çok sugar insanlardır

0|0
    0|0
  • iki yüzlü 5 para etmezdırler ülkeleri gibi

0|0
    0|0
  • Çoğu Türk düşmanı

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum kanları bozuk...

0|0
    0|0
  • Sevmem ama disiplinli, çalışkan ve kuralcidir. Bu yönlerini takdir ederim.

0|0
    0|0
  • Sen gibi.

0|0
    0|0
  • 7 ay kaldim kamp ortqminda kaba ve soguk insanlar.

0|0
    0|0
  • İticiler

0|0
    0|0
  • bizden daha sayvililar birbirlerine

0|0
    0|0
  • çalışkan medeni

0|0
    0|0
  • Domuzdan hallice soğuk insanlar domuz gibiler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Biraz kabalar.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum
    Çoğu slamofobik

0|0
    0|0
  • bir cogu irkci ama iyileride vardir tabi

0|0
    0|0
  • Almanyada yasadigim icin diyebilirim türkler kadar cana Yakin degiller ama daha kibar insanlar ve daha disiplinliler

0|0
    0|0
  • Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş, burada da bunu somut olarak görmüş olduk.

0|0
    0|0
  • Turkleri fazla sevmezler 😐

0|1
    0|0
  • sürekli durudklerı yere hönkürüp sümük atarlar

0|0
    0|0
  • Almanyada yasiyorum onlarin kalbi falan yok 😂Roboter gibileri 3 aydir türkiyedeyim böyle iy insanlar orda yok orda ki türkler bile bozuldu hic güzel degil orasi

0|0
    0|0
  • soğuk itici ve bakımsız

0|0
    0|0
  • Soguk insanlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...