Annemle alakali yardim?

Arkadaslar meraba benim annem 1 bucuk 2 yil once evden ayrildi ve babamlada ayrildilar ama bunu cevredekilerin bilmesini istemiyordu sadece bir komsumuza soylemisti komsumuzda baska sehirde yasiyor ve buraya yazin geliyor bu yaz geldiginde ben ona annemin telefonunda baska bir adamla konusmasini gordugumu soyledim ve komsuzda rahat rahat sigara icip herseyi konusabiliyordum guveniyordum ama bugun ogrendim ki komsumuz annemin evden gittigini arkadaslarina anlatmis ve yaymis sizce burdam benim bir zararim olur mu annemin telefonunda baska adamla konustugunu ve sigara ictigimi annem duyar mi yardim edin lutfen

1|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• emın ol neden ayrıldı sorusuna vereceği cevap artık başkası varmış kızı bıle duymuş görmüş gibi 1 e10 katarak anlatıcaktır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• annenin dedikodusunu yaparsan elalemle böyle olur işte

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• aile sırları konu komsuya anlatılmaz cocuk.

0|0
    0|0
  • cemile ablaya gelini bacım demiş 😲 herkese güvenmeyeceksin bacı

0|0
    0|0
  • annen adamın metresi olmuş

0|0
    0|0
  • annen nerde şimdi

0|0
    0|0
    • 1ay

Baska evde ama surekli gorusuyoruz hatta evin alisverisini bile o yapiyor

• 1ay

Sorun o degil. Sorun ben bunu komsumuzla paylastim bunu ogrenirse bana kotu olur

• 1ay

sırrını verme dostuna derler

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen ona guvenmekle hata etmissin

0|1
    1|0
  • Zaten birine kimseye soyleme denilirse hemen duyulur yayilir komsunuzun agzi gevsekmis

0|1
    0|0
    • 1ay

Anneme boyle bisi derse annem baska ulkeye gider izini kaybettirir ya sence ne olur cok kotu durumdayim

• yani sen sigaraya takindin oylemi
    diyecek birsey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...