Sevr Antlaşması'nın AKP Hükümeti tarafından işleme konulması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kapitülasyonlar & Ticaret ve Özel Hukuk (madde 260-414): Özelleştirmeler
Arap ülkeleri ve Adalar (madde 94-122): 152 Ada-Adacık-Kayalık ve Kıbrıs
Ermenistan (madde 88-93): İsviçre-Perinçek Davasında yaşananlar, Ermenistan'dan özür dileme, Azerbaycan Bayrağına ceza kesilmesi
Kürdistan (madde 62-64): Açılım Süreci
Azınlık Hakları (madde 140-158): İkiz Yasalar
Ordunun Tasfiyesi (madde 152-207): Ergenekon Davaları

Örnekler uzayıp gidiyor...
Yaşadığımız son örnek bile ''Gençliğe Hitabe''yi anımsatıyor !
Askeri Okullar (madde 168): Askeri okulların kapatılması
Sizce Sevr adım adım uygulanmıyor mu?

#VatanSavunmasi

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• oha vay canına haklısın farkına varmadım daha önce bu kadarının bu konu ile alakalı bir kitap veya makale filan var mı

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne yazik ki herhangi bir bilgim yok.
      Sadece Erdoganin Ben BOP Esbaskaniyim sözü var ;) :D

Erkekler Ne Diyor 2

• adacıkları veren inönü ile, batıyı örnek alalım derken, (kimya, biyoloj, siyaseti) varken, şapka kanunlarıyla insanları süsleyen, atanız yıllar önce yürürlüğe koydu zaten.

0|0
    0|0
    • 1ay

Inönü hangi adalari vermis acaba?
      Sapka kanununa meclis anasayfasindan ulasabilirsin. Bana senin ile benim ile vatandas ile herhangi bir alakasini söyler misin rica etsem?

• 1ay

@LanetliveŞanssız işte senin atan yüzünden ana dilim olan o zamanlar arapçayı su gibi bilen halk kuran okurken senın atan aptallıkları yuzunden ben Şu an kuranı okuyamıyorum

• 1ay

1- kaynakyayinlari. com/geometri-p363903. html
      kim buldu demissin, buradan temin etmen zor degil.

2- Alfabe degisikligi Osmanlinin son 150 yilinda devrim yapma girisimidir. En büyük caba ise Abdülhamit tarafindan verilmistir Latin Alfabe konusunda. Atatürkün digerlerinden tek farki devrimi gerceklestirmis olmasidir.

3-Halk arapcayi hicbir dönemde su gibi bilmedi. Arapca ve Farsca saray dili olarak kullanildi. Halk arasinda ise ne yazik ki bir dil birligi mevcut degildi.
      Kaldi ki Abdülhamit in dil devrimi icin ortaya koydugu cabanin temel nedenlerinden beri iddia ettigin su gibi kuran okuma meselesidir ki ne yazik ki degil su gibi kekeme okuma orani bile yerle bir durumdaydi.

4 Irkini bilmiyorum ama kendi irkimi soyumu biliyorum. Arap kökenliyim. Eger anadil denilecekse Arapcaya hakkimdir anadilim demek.
      Ancak vatanim Türkiye milletim Türk Milleti.
      Ana dilim Türkcedir.
      Madem bu kadar dindarsin;
      "Sana ihanet edeni affet ama vatanina ihanet edeni affetme "

• Ahahah ulan ya :D Ağlamaya devammm

0|0
    0|0
Yükleniyor...