Kaynanam ve ailesi cingene sanirim. Eşimi ve kendimi onlardan uzak tutmaktan yanayim?

Alakam pek yok ama bazi durumlarda karsi karsiya gelebiliyoruz ben tabi biseylik oldugunu hissediyordumda dunden sonra tam cingene olduklarini dusunmeye basladim. Nezaket yok vs hadi akrabalarinla araya , mesafe koysakta kaynanam da bu huy var. Nerede neyapcagini bilmez etmez olmadik yerde birsey soyler sonra sanki bunlari hic yapmiyormus gibi disardan gorundugunun aksine saygili, anlayisli, merhametli , dusunceli oldugunu iddia eder ama davranislari hep cingene gibi laf falan atar ortaya can acitir sonra ben ne yaptim der. kisa tanimiyla cingenelik var diyorum esimde aynen hepsi cingene diyor. Bu durumda hepten uzak durmam daha dogru olur diye dusunuyorum sizce de oyle degilmi ugrasilcak gibi degil cunku. Esimi zaten nezaket, saygi vs konularinda baba tarafina bazi davranislari cektigi icin sansliyim sanirim. Artik esimin ailesinin yanina ugrasam bile 5dakikada kalkarim gibi geliyor. Babasida bize hak veriyor.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu seferde cocugundan cekersin soy aynı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evler ayrı olursa bayramdan bayrama görürsün zaten. He he deyip geç. Eşinin annesi iyi ve veya kötü tamamen bağları kopartma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...