Çocukluğumuza dönelim mi?

Herkes çocukken afacanlik yapmıştır. Çok korktuğumuz ve de çok mutlu olduğumuz zamanlar olmuştur peki o günleri hatırlıyor musunuz?Çocukluğumuza dönelim mi?
Ben çocukken çok yaramazdım abim her gün dovse de ben hiç akıllanmazdım birgün abime sınır olup ablamı kemerle dövmüştüm kardeşlerimi ablalarımı abimi bir odaya kilitlemiştim tabi bunların acısı çok fena çıktı hayatta kimsenin yemediği kadar dayak yedim.. Ben yine de çocukluğumda çok mutluydum hep güldüm bu yüzden yine çocuk olsam yine aynı şeyleri yaşamak isterdim.. Bütün mahalle benim gecelerce sesimi dinlerdi saat ikiye kadar sokakta oyun oynardık futbol maçı yapardık yedi gülle istop körebe oyunlarıyla büyüdük ve ben o günleri çok özledim..

1|1
20|15

En İyi Erkek Görüşü

• benim biraz entresan çocukluğum olmuştu hele ilk okuldayken :D

1|0
    0|0
    • 1ay

Enteresan biraz acar misin?

• 1ay

;-)

• 1ay

şu an burdayım maşallah sana ya birde kulak kemirmişsin yorumunu yeni gördüm. ısırdığım kişi hak etmişti ozamanlar

En İyi Kız Görüşü

• Ölü taklidi yapıp kardeşimi korkuturdum. Üstüme beyaz bir çarşaf örterdim. Sonra yavaştan ellerimi kafamı kaldırırdım. Bir bakmışım kardeşim yok mutfakta annemin bacaklarının arasına saklanmış korkuyla bana bakiyor. Bir defada daha çağırdım korkutmayacağim dedim bu sefer beyaz çarşafla kovaladım 😈😈😈
    Yaşasın kötülük kih kih..
    Birde bizim orda bir adam vardı hasta ne yaptığını bilmeyen. Amcamin oğlunu korkuturduk. Geliyor kaç falan bir kere adamın yanına götürdüm korkma vs diye. Sonra adamın yanında bırakip kaçtı uzaktan izliyoruz ama , altına işedi çocuk 😈😈😈
    Baya eglenmiştim..

Bir keresindede film izliyorum, filmin ilk açılış sahnesi bir el neşterle deriyi yarıyor ve bir anda her taraf kan oluyor.. Halamin kızı benden 10 yaş küçük rahat , bize geldi 7 ,8 yaşında , aldım bunu kucağıma halamlar içerde bizimkiler ile çay içiyor sohbet vs. Kapıyı kapattım. Kucağıma oturttum. Film izleyeceğiz dedim.. Buda tamam abla vs diyor. Açtım ilk sahneyi bir çığlık bastı bütün herkes odaya doluştu, kuzenimde gözlerini kapatmış.. Uzun bir süre gece hep alarak uyanmış çığlık atarak. Halam çok kızdı, babam, annem sonuçta bende çocuktum yani ama değil mi! 😛😛
    Bir gün mahallede 6,7 yaşlarında bir kız çocuğu vat ukala, gıcık ne desek cevap veriyor. Amcamın kızıyla bunu kandırıp evden uzaklaştırdık, büyük bir bahçe vatdi oraya götürdük ama daha bahçeye gelmeden kıza psikolojik travma yaşatmaya başladık.. iyice bir tehdit, hirpalama, korkutma kız baya korktu ağladı falan. Kaç dk sürdü hatirlamiyorum.. Evin oraya getirdik birde Ailene söylemiceksin vs dedik mümkün mü tabiki ötmüş gahpee 😂😂
    Annesi bizi şikayet etmiş.
    Güzel bir fırça yedik seneler sonra bir cenazede karşılaştık hatırlıyor musun dedim sana neler yaptım hayir hep güzel şeyler aklımda sen bize öğretmen olup kitap okurun, bizde öğrenci olurduk dedi. Unutmuş olabileceğini sanmıyorum 😈😈😈

1|0
    0|0
    • 1ay

Ayy çok uzun yazmışım :D
      Kötü bir yanımda varmış ama merhametim baskındır.

• 1ay

Onuda yarın yazayım olur mu:)
      Şimdi dizimi izleyeceğim (Hannibal )

• 1ay

Tamam Allaha emanet ol görüşürüz

Erkekler Ne Diyor 14

• Benim çocukluğum soğuk güneş almayan ve kötü bir mahallede geçti çok kaza geçirdim sakatlandım yaralandım istemem çocukluğumu 😐😐😒😒

1|0
    0|0
  • En sıkıntılı olduğum üzgün olduğum dönemlerde gelir o masumiyet içime bir huzur kaplar :) Bende çocukken biraz fırlamaydım mahallede kafadar aynı yaş grubu 10-15 kadar çocuktuk talan ederdik mahalleyi sabahtan akşama top koşturur bisiklet sürer oyunlar oynardık :) Çok fazla icraatlarımız da oldu torpille insan korkutmak, yumurta atmak, su torbaları atmak, meyve ağaçlarına dadanmak daha neler neler :D :D

1|0
    0|0
  • çocukluğum ve gençlik yıllarım hep aile içi şiddetle geçsede 90 larda çocuk olmak derler ya o güzel anlardanda faydalandık tabi

1|0
    0|0
    • 1ay

Ne güzel her ailede şiddet oluyor

• 1ay

90 li yıllar günümüze oranla en güzel yıllardı

• 1ay

evet herşeyin ilkiyle tanışmıştık internet diye bir şey yoktu

• okulda kizin cantasina kolanyo dokup yakmistik koridorda yana yana kosmustu ya cocukluk cok dinamik zamanlar Şu an yaptigimi kotu bulsamda o gun komikti...

1|0
    0|0
    • 1ay

Baya komikmiş aferin sana kıza bisey olmamıştır dimi

• Hatırlıyorum :) Mahallemizde bir kız vardı. Aile dostumuzdu onlar, babası benim öğretmenimdi. Çocukluk aşkı tabi.. Çocukken her şey daha güzeldi.

1|0
    0|0
  • hiç unutmam POKEMON izlerdim, Pikachu yu sahibi terk etmişti çok ağlamıştım öyle böyle değiil :D halada duygusalımdır çok

1|0
    0|0
  • Dönmeyelim

1|0
    0|0
  • Keşke hep öyle kalsaydık

1|0
    0|0
    • 1ay

Keşke demekle olmuyo işte ama çok güzle gunlerdi

• Bunları yazan bir kız mı 😧

1|0
    0|0
  • bunları sen mi yaptın

1|0
    0|0
  • İlk hayal kırıklığını yaşım büyük olduğu için kadınlar hamamına almadıklarında yaşamıştım

1|0
    0|0
  • Hayır..

1|0
    0|0
  • Güzel bir çocukluktu. Eve cam parası almaya gelirlerdi

1|0
    0|0
    • 1ay

Hahaha ne kadar cam kırdın peki

• 1ay

Onu bende yaptım Son sene hiç sevmediğim hocanın dersinde öğleden sonra firar derslerim iyiydi diğerleri hep sende kaçmış sende var sıkıntı dediler. Son bir ayda rapor aldım o oooo

• 1ay

Maşallah sana da ;-)

• işte bu bizim komşu zencinin çocukluğu böyle bir ortam gördük biz:
    i22.servimg.com/u/f22/11/50/83/67/virsjn10.jpg

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Hiç unutmam 3. siniftaydim ramazandi. sahada kii kalenin direklerine tirmayoduk hanii kancaları var yaa istee orasinaa basarktan.. ayağım kaydii dustum. hic acimiyoo fkat yuruyemiyorum külotlu çorapta da bisey yok😶evee geldim indirdigimde genital bölgenin hemen yanındaki et parçasının yarısından cogu kopmus😭😭😭😭 halaa hatirliyom domatesin içinin aynisi orasii iykk😩😢😧dikiş attilar vee iz var morluk izii dikiş izii bilee geçti yaa😑

1|0
    0|0
    • 1ay

Hadi ya çok geçmiş olsun

• 1ay

Sagolasin sürekli bisey olur zten bana😧

• 1ay

Benim gibisin sende sağ ayağımda çok aşırı solda daha az iz var senin gibi kaçacaklar yaparken yaralanmıştım ben de

• ben bahçeye cıkıp uğurböceği topluyodum bunları eve getiriyodum evimizin heryeri uğur böceği olmuştu okulda atatürk sevgisinin dozunu fazla kaçırmışlar heralde kitabın arkasındaki telefonu aramıştım atatürk orda mısın diye ağlamıştım yayın evinin telini aramışıım annemle muhattap oldular benle degil annem çok güldü ordakilerde çok güldü bu ve bunun gibi şeyler ayrıca hiperaktifim halada öyleyim ve çocukluktan cıkamadım ayrıca bir miktar saIağım ama bir miktarda zeki:DD

1|0
    0|0
  • Bende çocukluğumu çok özledim hep askerlerle gezer sohbet ederdim sürekli peşlerinde asker abi diye babam asker olduğundan hep Askeriyenin içindeydim ama çok mutluydum tabi zor şartlarda oldu yinede hep mutlu oldum korkmadım hiç kız çocuğu olarak bebeklerle oynamak Evcilik oynamak bunlarla fazla uğraşmadım hiç silahçılık oynardım kendimi dağda hayal ederek hep :)) askeri üniforma giyerdim babam diktirmişti her ne olursa olsun çocukluk çok güzel tekrar o günlere dönmeyi çok isterdim geceleri silah sesleri annem ben kardeşim sessizce karanlıkta oturur duk kardeşim korkmasın diye onla oynar sakinleştirirdim benim için çok heyecanlı ydı silah seslerini duymak hep merakım vardı çocukluğum genelde böyle geçti ama yinede çok özlüyorum artık büyüdük yaş 18 ve hala içimde askerlik sevgisi hiçte bitmeyecek

1|0
    0|0
  • Hatırlıyorum da ifşaya gerek yok sanki :)

1|0
    0|0
  • saftık mutluyduk büyüdük kirlenen dünyada kaybolduk

1|1
    0|0
  • 7 yaşındayken makası prize sokmuştum , tüm evin elektriği gitmişti , Allah tan tuttuğum yer plastikti :D

1|0
    0|0
  • Eveeeeettttt lütfeeeennn 😇🐣🙆

1|0
    0|0
  • Ablamla bir olup kızları kandırıp istediğimizi yaptırıyorduk😂😂

1|0
    0|0
  • Hatırlıyorum

1|0
    0|0
  • Ben hiç özlemedim güzel bir çocukluk geçirmedim çünkü.

1|0
    0|0
  • Ben küçükken uslu bir kızdım ya

1|0
    0|0
  • Çocukken her şey farklıydı güzeldi...

1|0
    0|0
  • dönmeyelim çocukken daha mutsuzdum

1|0
    0|0
  • ne güzel, abin var.

1|0
    0|0
  • Hayr sevmiyorum cocuklugumu

1|0
    0|0
  • Hayır çocukluğum berbattı

1|0
    0|0
  • Abimle yaşıt olan akrabam tarafından cinsel tacize uğramıştım. 7 yaşındayken.

0|0
    0|0
    • 1ay

Şerefsiz peki daha sonra karşılaştın mi onunla

• 1ay

Hep yakınız birinci dereceden akrabam. Kuzen işte. Konuşmuyorum o konuşsa da

• Bende hergün dayak yerdim! Şimdi çok komik geliyor

1|0
    0|0
  • Dönmeyelim

1|0
    0|0
Yükleniyor...