Üniversitede bölüm değiştireniniz oldu mu?

arkadaşlar okuduğum bölümle ilgili kafamda soru işaretleri var. sizde benim gibi okuduğunuz bölümden memnun olmayıp bölüm değiştirdiniz mi?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ne okuyorsun peki

0|0
    0|0
    • 1ay

hukuk okuyorum 1. sınıfım. uluslararsı ilşkilere geçmeyi düşündüm sence bu mantıksız mı

• 1ay

uluslar arası ilkşkiler mi okudun yani nasıl şu an memnun musun hayatından yani o bölümü okuduğundan.

• 1ay

Minik içeriden konuşalım mi bunları?

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl yaptın onu

0|0
    0|0
    • 1ay

ya çok devrik anlatmışım :D şu an okuduğum bölümü değiştirmeyi düşünüyorum. tecrübeli olan arkadaşlardan yardım almak için sordum soruyu

• 1ay

öyle mi diyosun

• 1ay

Sakın pişman olursunn

Erkekler Ne Diyor 4

• Bölümün nedir hangi bölüme geçmek istiyorsun

0|0
    0|0
    • 1ay

hukuk okuyorum 1. sınıfım. uluslar arası ilşkiler düşündüm. aslında biraz mantıksız bişey dğeil mi çünkü uluslar arası ilşkilerde de hukuk dersleri var mesela hukuk daha kapsayıcı bir bölüm ona göre ya kafam çok karışık üniversiteye adaptasyon sorunu yaşıyorum. zor bir süreçten geçiyorum

• 1ay

Hangi üniversitedesin? Hukuktan uluslararası ilişkilere geçmek istemen mantık dışıdır... arada 20-30 puan fark vardır en az ve hukuk mezunu olduğunda avukatlık veya hakimlik yapmak istemesen bile ne kötü ihtimalle noterlik açabilirsin... kesinlikle böyle bir hata yapma

• ben komple üniversiteyi bırakıp bölümü değiştirdim :D

0|0
    0|0
  • Ben değiştirdim.

0|0
    0|0
  • her 2 bölümü bitirince de aç kalacaksın. hangisinde olduğun çok da fark etmiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...