Her siyasi görüşten biraz var bende. Ama en ağır basan tarafım Erdoğana olan sempatim. Sizce neden bu durum böyle? Ankt?

En yoğun olanları Türkçülük, milliyetçilik vede Tayyip hayranlığı. Chpyi genel olarak sevmiyorum. Ama chp ve ulusal çizgideki üst düzey Atatürkçü askerlerde çok hoşuma gidiyor. İlker başbuğ, hasan atilla uğur ve vatan partisindeki birçok Atatürkçü askerler. Ama en çok Türkçülük ve Tayyip ağır basıyor bende. Dün konyadaydı Tayyip. Tvde onu seyrederken kendimden geçiyorum yaa çok seviyom onu. Nasıl biriyim ben sence? Atatürkü çok seviyorum vede Tayyipide çok seviyorum. Tayyipten asla vazgeçemiyorum.

• SENİN EŞİN BENZERİN BULUNMAZ
    14% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • ÇOK DEĞİŞİKSİN
    14% (1)60% (3)33% (4)Oy Ver
  • YORUMUM YOK
    57% (4)20% (1)42% (5)Oy Ver
  • İLK DEFA GÖRÜYOM SENİN GİBİ BİRİNİ
    15% (1)20% (1)17% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay Milliyetçilik ve Türkçülük her daim var bende. Atatürkten dolayı Atatürkçü askerlerde hoşuma gidiyor. Ama Tayyip Erdoğanda başlı başına çok seviyorum. O hareketleri, düşünce yapısı, siniri, dik biri olması, mert olması, lider olması, kafa yapısı hoşuma gidiyor. Ve dolayısıyla ortaya böyle bir tablo çıkıyor. Ama Tayyipi en çok seviyom. Sonra Türkçülük.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Güzel otl.. yani Allah icin güzel uyutuyor.
    Atladigi her dalda basrili performanslar sergiliyor.
    Hakkini yememek gerek.

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tayyip gelmis geçmis en iyi bakan ! Ada'm gibi adam

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ohooo... İmam hatipler açılsın, kızlar bikini giymesin çomar kafasındasın yani...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hollandadan 1. Kalite mal getirtsem bu kafayı yaşayamam

1|0
    0|1
  • Düşüncelerin tecavüze uğramıs

0|0
    0|0
Yükleniyor...