Şortlu tulum giymiştim mahallede bir herif beni görünce "cık cık cık" yaptı?

Sonradan idrak ettim keşke ağzının payını verseydim onun bunun çocuğunun. İstediğimi giyemiyecek miyim ben bu ülkede? Oturduğum yerde İstanbul-Maltepe

0|0
11|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen saçmalık bencede benim fark etmez kim ne giyerse giysin isterse üstüne birşey giymeden gezsin Ama bazıları var bacağını azıcık açsa fesatlık düşünüyor ne iradesiz insanlar var. :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende çarşaf giyindigim icim dün otobüs beklerken laf soylediherkes özgür değil mi
    Ben istersem şort giyer dışarı cikarim istersem carsafla cikarim. Dışarda aciklara bakmam bakacak bisey yok açık kendi isteği. ama ben kapaliyim carsafliyim diyede kimse laf soyleyemz sokakta

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Öyle kepaze erkekler var maalesef burda.

0|0
    0|0
  • yeter la özgürlüğün ırzına geçmeyin artık :D

0|0
    0|0
  • var ole ıbneler dövceksın onlar laftan anlamaz bılmıyorum ama mal cok

0|0
    0|0
  • Takma kafana sen bos beles adamlari

0|0
    0|0
  • Yobaz dolu memleket takma

0|0
    0|0
  • giyemezsin

0|0
    2|2

Kızlar Ne Diyor 10

• bence de sırf o adamların yüzünden şort giyemiyorum etek giyemiyorum elbise giyemiyorum yeter ARTIK kadınlar akşamları bir yere çıkamıyor ama erkekler çıkıyor nefret ediyorum sapık erkeklerden ALLAH ONLARIN CEZASINI VERIR INŞAALLAH

1|1
    0|1
  • Göz tesettürü... Bu erkekler çok harika uyuyor dine ya. İşine gelince tesettür diyebağırırlar. Eee sen? Yok. Açan olursa bakılırmış o günah olmuyormuş.

0|0
    0|0
  • ne yapcaktin biliyonmu alcaktin hayirdir kime yaptin sen beni yollu zannettin herhalde diyip eline bir tas alip taslicaktin ben olsam oyle yapardim :)

0|0
    0|0
  • Umursama

0|0
    0|0
  • Anlamadığım su senin o üstündekiler giyme özgürlüğün varsa benimde var çık çık yapinca ne anlıyorlar dinli imanlimi oluyorlar

0|0
    0|0
  • Bu ulke ve istemek. haha ikisi bir arada sacma oldi

0|0
    0|0
  • S*ktir et :)

0|1
    0|0
  • İstediğini giy kimseyi de takma değmez

0|0
    0|0
  • Keske saydirsaydin bole pislikler her yerde var