Napsam bu YGS işini ben ya?

Dershaneye gitmiyorum kurslarda pek işe yaramıyor tatilde tarihte osmanlı devletine kadar geldim hala orayi geçemedim Türkçede de zamir sıfat falan onlara geldim paragraf çözüyorum sürekli onda bile bazı soru tiplerini yapamıyorum ve dil bilgisinin bazilarini hiç anlayamıyorum ya matematikte tek tük başladım ve Coğrafyada konunun başlarındaydım kimya biyoloji ve fizik hiç başlamadım bu sene olmaz değil mi? Ya seneye bırakmaya da korkuyorum haberlerde falan lys klasik olcak falan çıkmış Yetişmicek belli zaten ne yapsam sizce?

Güncellemeler:
1ay Güncel

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer sayısalcıysan çok istekli istikrarlı ve kararlı bir şekilde YGS ve LYS sınavına çalışmaya devam etmelisin 👍 Yok eşit ağılık alanında tercih yapacaksan biraz daha rahat olabilirsin (azıcık çok az) sözelciysen işin dahada kolaylaşıyor. Fakat genede çalışmayı bırakmamalısın inatla ve ısrarla çalışmaya devam etmelisin 👍 Sınavda başarılar diliyorum 😊

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Daha ekimin ortasında böyle diyorsan zaten bırak. Ygs dediğin 2 ayda biter, asıl önemli olan Lys. Sınav açık uçlu olacak palavrasınada inanmayın, bu sene olması imkansız. Yerinde olsam gece uyumam yine de çalışırım. Rakibim olabilirsin ama eşit koşullarda savaşmak isterim sizlerle 😊😋

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Devam et birakma sen emek göster gerisi gelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Matematiği yaz tatilinde bitirseydin çok iyi olurdu. Şimdi sen Türkçeyi falan bırak matematikten konu çalış 15 soru bile seni çok iyi yerlere getirecektir. Lys klasik gibi bir durum söz konusu olamaz. Stres yapma bol bol soru çöz. Başarılar diliyorum 😊

1|0
    0|0
  • Icinde biraz azim varsa her sey olur

1|0
    0|0
  • Yani sayısal hiç çalışmamışsın benimde 2. senem sayısalı başlamanı oneririm çünkü ygs de önemli tercih yapacağın bölümler de artar youtube den hocalara geldik dinlemeni öneririm

0|0
    0|0
    • 1ay

Sözelciyim ilk sozelden başladım o yüzden

• 1ay

canım pek de önü açık değil onlar gelecekte sana iş imkanı sağlayan mesleklere yönetmeni tavsiye ederim

• 1ay

mesela hangileri

• Bende turkce yapıyorum tarih cogrfyaya baslicam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...