Çocuk gelinler ve tecavüzler hakkında ne düşünüyorsunuz?

allah öyle anne babanın belasını versin ya çocuğunu para karşılığı yaşlı adama satan ailenin. mı dersiniz yoksa 13 yaşındaki çocuğa amca ve babası tecavüz edip bide üstüne hamile bırakmışlar ya deli oldum resmen daha dün haberlerde 15 yaşındaki kızı evlendirdiklerini ve kızın beyin kanaması geçirip öldüğünü gördüm yazık gerçekten çok yazık!!! adalette yokki idam cezası olsa keşke.. özellikle doğu bölgesinde daha çok oluo bunlar.. düşüncelerinizi alayım?Çocuk gelinler ve tecavüzler hakkında ne düşünüyorsunuz???

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi konuşacağım ama ırkçılık yapıyorsun diyen keko seviciler tekrardan çıkacak piyasaya.

bu çocuk gelin olaylarının büyük bölümü güney doğuda bunlar saçma sapan kafa yapılarından çıkmadıkça kanun hak hukuk tanımadıkça bu işler düzelmez.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• halen oluyormu türkiyede böyle seyler? ama sorsan "oglum biz dunyanin en gelismis ve en medeniyetli ulkesiyiz amerikanlar bizi kiskaniyor" derler 😁

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Vallahi bu şekilde devam ederse hiç bir şekilde önüne geçemezler.

İdam olursa sadece devlet kendini kurtarır. İdam çözüm değil. Bu yüzden imkanlar 2 3 şehirle sınırlı kalmamalı her yerde imkan olmalı. Cezalar ise hapise at ye iç yatır şekilde değil en pis işler yaptırtarak çalıştırılmalılar. Belki böyle böyle bir takım şeyler düzelir. Tabi her şeyin başında eğitim şart.

1|0
    0|0
  • çocuk evliliğinde o düğüne katılan herkesi içeri alcaksın. anneyi babayı idam.
    diğerlerini derecelerine göre cezalandırcaksın.
    acıma yok...

3|0
    0|0
  • sunu dusunuyorum. bu mrmlekette idam gelmeli vr bunlar dar agacina asili bir sekilde millete izletilmeli ancak ve ancak o zaman dur denebilirm gunumuzun hicbir yasasi bunlara verilecek cezayi karsilamiyor. lakin hükümet resmi nikah zorunlulugunu kaldidiyor. vs vs.

1|0
    0|0
  • olumsuz seyler dusunuyorum

1|0
    0|0
  • cehalet işte cehalet kör karanlıgı benzer
    tek yolu eğtim bilinçlendirmek

1|0
    0|0
  • cahilliğin taa a m ı n a koyayım...

1|0
    0|0
  • Kanunende yasak insanende yasak dinende yasak bunu yapanların taa mınaki.

3|0
    0|0
  • çok yazık daha cocuklar ya nasil bir zihniyettir bu onlem almadi devlet buyuk cezalar olmadikca degismez bu

1|0
    0|0
  • Zihniyetsizlikten öte bişey değil, Allaha havale etmek şart

1|0
    0|0
  • bu konuda yapılan yorumlar hep sığ kalıyor... nedeni açıkça şu: beraber olduğu her kadın tarafından penisi küçük bulunan adamlar gidip küçük kızlarla evleniyor.. net...

0|0
    2|0
  • Din varsa her herşey mümkün

0|0
    0|0
  • Herkes der ki atalar dan geliyor yok şu yok bu eskiden millet kız çocuğu olduğunda gömüyordu toprağa diri diri. Köle gibi alınıp satılıyordu. Evlenen kız değer kazanıyor önemseniyordu. Devir değişti kadının da bir değeri var önemi ama bunu cahil insana nasıl anlatırsın ki halk bilgilendirilse böyle olmaz. Günümüzde ki örneklerin tek açıklaması pedofili insanların hâlâ yaygın olduğu ya kurutacaksın erkekliğini ya da öldüreceksin. Dünyanın en adil mahkemesi dedikleri amerika bunlar gibi pislikleri elektrikli sandalyede cayır cayır yakıyor

1|0
    0|0
  • Çocuk yaşta evliliğe izin veren kurum kuruluş ve dinlere de yazıklar olsun!
    İslam hoş görü dinidir diyen kadına da selam olsun.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yanlış buluyorum kesinlikle. Kızlar bence en erken 20 yaşında evlenmeli hatta bu bile az. Kız dediğin istediği yaşta evlenir.

Tecavüz vakkaları için bence o tecavüzcü erkekler yakılarak idam edilmeli aksi halde bu tecavüz vakkaları daha çok görülür.

1|0
    0|0
  • Kadınların nasil doguracagi, kac cocuk yapacagi, ahlaki gibi konularda "rahim bekçiliği" yapan siyasetciler neden cocuk gelinler hakki da tek kelam etmez?

1|0
    0|0
  • Cahillik! Canilik! Dinden imandan çıkmışlae hepsi. Allah hepsinin belasını versin. Verecek de zaten

1|0
    0|0
  • Allah bildiği gibi yapsın bunları

1|0
    0|0
  • üzülüyorum ve lanet okuyorum

1|0
    0|0
  • Cahillik başka bir şey değil geri düşünce

1|0
    0|0
  • tecavüzcülerin ve coçukları o yaşta evlendirenin Allah belasını versin

1|0
    0|0
  • allah kahretsin bunları

1|0
    0|0
  • Beyin kanaması?

0|0
    0|0
    • evet haberleri bulup bakabilirsin...

• Gördüm haberi allah bunun yaşanmasına sebep olan kim varsa hepsinin belasını versin

Yükleniyor...