Erkekler, Açıklamayı okuyun ne düşünürsünüz?

Üniversitede çok sessiz bir kızın tahtaya çıktığını ve ellerinin titrediğini görseniz ne düşünürdünüz? Ben daha çok çekinmiştim de umarım normal bir durumdur

0|0
21

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir şey. Yani ne düşünmeliyim? Normal, heyecanlanır. Genciz, toyuz daha. İnsanların karşısına çıkınca, bir heyecan olacak elbette. Öyle kötü düşünen, gülen erkek varsa, kendisi çıksın, o da heyecanlanacaktır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Utangaç olduğunu düşünürdüm. Sonuçta sessiz bir kız diyorsun. Kimilerinin mizacı öyle sessiz olur aslında evet ama burada sanırım hiç kimseyle neredeyse hiç bir şey konuşmayan bir kızdan bahsediyoruz? Eğer öyle ise fazlasıyla utangaç derdim.

1|0
    0|0
  • :)) fiziği güzelse gözler onda olur ama elini gören olmaz 1 zaten tahtaya bakanda anca yazıdığına bakar elini bile görmez 2

1|0
    0|0
    • 1ay

Sunum vardı okuyordum tahtadan tam sayfaya basıyodum ellerim titredi. Ve evet fiziğim güzel baya

• 1ay

Utanmak utanamamaktan daha iyidir boşver günümüzde utanan kalmadı hiç bu yüzden utananlar daha değerlidir bunu bil :))) yani ben görsem sessiz sakin ha bu kız saf derim sevilecek kız der ilgi duyarım iyi bir insan olaraktan

• 1ay

Teşekkür ederim ama ben baya sessizim hiç konuşmam gün boyu

• normalde çok sakin birisiyim ama topluluk önünde acaip hissediyorum bir anda.
    kalbim güp güp atmaya başlıyor :D
    bende korkumu yenmek için dün üniversitede tahtaya çıkıp herkese fıkra anlattım :D çok komik görünüyordum eminim ama korkumu yenmem için bu güzel bir adım olur diye düşündüm :Dasdsa
    ve biraz daha iyi hissediyorum şu an kendimi :D
    kimsenin ne düşündüğü önemli değil. bunları birer basamak gibi düşün.
    yavaş yavaş yeneceksin özgüven sorununu

0|0
    0|0
  • Acirim. Korkularina yenik dustugune, rahat olamadigina acirim. Alti ustu sinifta bir konusma yapacaksin, ne ters gide bilir ki? Hadi ters gitti diyelim, ne olacak? Korkularimizin uzerine gitmeliyiz bence.

0|0
    1|0
  • Utangaç masummm kötü düşünmem ☺️

1|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim

1|0
    0|0
  • Utangaç tecrübesiz

1|0
    0|0
  • hoşuma gider

1|0
    0|0
  • Bu her insanın başına gelebilir ve cok normal. Heyecanlanmak biz insanlara mahsus.
    Eşyalara değil...

0|0
    0|0
  • Dediğim gibi aşırı heyecan yapmışsın.

0|0
    0|0
  • Adrenalin, normal bir durumdur. Kimi insanda fazla salgılanır heyecan yapar

0|0
    0|0
  • özelden yazsana bana heycanını alıym

0|0
    1|0
  • Beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • Eğer göz göze gelirsek tebessüm ederdim kendine güveni biraz olsun gelmesi için :)

0|0
    0|0
  • Herkesin başına gelmiştir o yüzden yadırganacak bişey yok, normal karşılanır..

0|0
    0|0
  • İnsanların kusurları aslında onların en sert en kalın halkalarıdır... bunu sakın unutma

0|0
    0|0
  • normal bir durum

0|0
    0|0
  • tahtaya kalkmaktan hoşlanmıyodur

0|0
    0|0
  • Hangi üni desin

0|0
    1|0
    • 1ay

Sanane

• 1ay

O... c olcaktı 😄

• 1ay

Erkeğin orspususun umarım kaşar kız bulup onunla evlenirsin amin.

• Heyecanlandığını düşünürüm.

1|0
    0|0
Yükleniyor...