Kadınlara zorunlu askerlik gelmeli bence, sizce gelmeli mi?

Eşit yaratılmadık, regl oluruz, bedensel olarak uygun değiliz diyenler olacak. Ulan Anadoluya gelmeden önce Orta asyada kadın olarak dağ bayır savaşıyordun daha ped bile icat edilmemişti. O zamanlar eşit yaratılmıştıkta şimdi mutasyon mu geçirdiniz?

Güncellemeler:
1ay 111
1ay !!!

0|0
19|27

En İyi Erkek Görüşü

• Zorunlu askerlik ilkel bir şeydir arkadaşlar. geri kalmış toplumlarda görülür. abd ingiltere fransa gibi ülkeler profesyonel orduya dönerken bizim hala bunları tartışmamız çok acı. profesyonel ordunun içinde bayanlar yer alabilir hatta güzel olur. bayanların bakış açısından da yararlanılır. bir sene veya 6 ay askerlik yapmanın sana bana millete hiç bir yararı yok. dağdaki terörist yıllardır bölgeye ve atış tekniklerine hakimken sen huaaa vatan millet sakarya vatan bize emanet diye şekil yapıyorsun. yapma. komik. oluyor çünkü. artık şehid olanlar sözleşmeleri er uzman veya rütbeli personeldir. diğerleri operasyona bile çıkmaz. ha bunları nerden gözlemledim doğuda subayım şu anda :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Avrupada cogu yerde zorunlu degil ama gönuüllü olarak gire biliyorsun, hatta iskandinavyada kadin erkek ayrimi yok yatak odalar banyo hersey ortak. Maksat Kadin erkek ayrimcilik olmasin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• En iyi keskin nişancılar kadinlardir. Gerilla daki kadinlarin çoğu keskin nisancidir. Leylayi duymayan yoktur. Kadınlardaki bir özellikten dolayı keskin nisanciligi iyi yapiyorlardi ama unuttum o özelliği. pilot kadim bile var yani.

Kadinda askerlik yapmali bence

0|0
    0|0
  • mecburiyet komple kalkmalı kadın ve erkek olarak..
    bilgisiz eğitimsiz insanlarımız şehit oluyor doğuda..
    dikkat edin bir uzman çavuş 5 er bir astsubay 7 er... Malesef ki durum bu..
    Tamamen profesyonel ordu ya geçilmeli..
    Askerliğini 15 ay olarak 10 sene önce yapmış biri olarak yazıyorum bunları..

0|1
    0|0
    • 1ay

sayılar arasındaki fark kişiler arasındaki oranla alakalı
      subay daha az olduğu için az ölecek tabi
      hem onlar komuta eder

• Yat uyu sen. Uykusuzluk başına vurmuş.

0|0
    0|0
  • Aslinda ben kadinlarin askerlik yapmasi taraftariyim. Kadinlar erkeklerden daha iyi silah kullanabilir. Kullaniyor da..

1|0
    0|0
  • Kimse gitmemeli bencrme

0|1
    1|0
  • Evet gelmeki.. Adkerlik de böylece eğlenceli olmuş olur...

0|0
    0|0
  • Gelsin

0|0
    0|0
  • Bencede. Adil olurdu :)

0|0
    0|0
  • Sen git hakkari de doğuda askerlik yapta göreyim seni 15 ay dağda insan yüzü görmeden ne koşullar da her an ölüm tehlikesi ama o günler gercekten özleniyor neyse

0|0
    0|0
  • Gelmesin ya ben askerliği bitirdim abi şimdi gelirde kadınlar askere giderse harbi kıskanırım yani.. 😑😑😑

0|0
    0|0
  • Gelmesin elinin hamuruyla erkek işine karismasinlar
    Bayanlar askere gitsin yüzde doksanı ordunun düzenini bozarlar
    Askerler karı kız kavgasi eder
    Bayan askerlerde 2 3 gün sonra hamile kalırlar

0|0
    0|0
  • Komutana trip de atarsın sen.

1|0
    0|0
  • Helal kız sana. Tırnağı kırılsa komutanına trip atacak feministler örnek almalı.

0|0
    0|0
  • Bir orası kaldı girmediğiniz bırakın bizde kalsın bize özel olsun #Erkeklereözgürlük

1|0
    0|0
  • Zorunlu askerlik tamamen kalkmalı.

0|0
    0|0
    • 1ay

kimse gönüllü olmaz

• 1ay

Çok insan var askeri alanda uzmanlaşmak isteyen merak etme o konuyu..

• Ozamanki kadinlar gb misiniz bir ona bak suanki kadinlar eskilerin tirnagi olamaz

0|0
    0|0
  • Evet sana katılıyorum haklısın 😃😃

0|0
    0|0
  • Hayir istemez kalsin. Nifak sokarsiniz askerlerin arasina gerek yok

0|0
    0|0
  • Asker olunmaz doğulur ben gerek duymuyorum

0|0
    0|0
  • yapilmali

0|0
    0|0
  • askerlik gunlerimi hatırladım da çok zordu bence sen dayanamadın şu yok 2 3 ay banyo yok elektrik yok kar kış kıyamet ve terör dayanamadın

0|0
    0|0
  • Saçma.

0|0
    0|0
  • Ln sizden anca ev hanımı olur

0|0
    0|1
  • evet çok iyi olur disiplin artar

0|0
    0|0
  • erkeklere de zorunlu hamilelik gelsin :)

1|0
    0|0
  • bence askerlik gönüllü olmalı. Ben zorunlu olarak yaptım pskolojim bozuldu. Asıl üzüldüğüm şey askerlik için elverişli gösterdiler polis olmak istediğimde spor yaptığım halde elediler. Böyle adaletsiz iğrenç bir düzen.

0|0
    0|0
    • 1ay

Gönüllü etcek kmseyi bulamayalım sonra 😉

• 1ay

@Forever_61 bir avuç ülkeyiz garibanlar ölüyor yetkililer umursamıyor. Terörle mücadele yapmıyoruz sadece savunuyoruz. Terörist mecliste keyf çatarken ona milletin parasıyla özel makam aracı alınıyorken bu zoruma gidiyor.

• 1ay

ülkenin başına sen geç o kadar zekiysen

Kızlar Ne Diyor 18

• Evet gelsin ben yaparım 😂

0|1
    0|0
  • Arkadaş askerliği panduflarıyla oturmak sanıyor.

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum

0|0
    0|1
  • Gelse iyi olur ama her kadın yapamaz. Ne kızlar biliyorum ben tırnaginin manikürü kırıldı diye ortaligi velveleye veren cıkkss yapamaz çoğu

0|0
    0|0
  • Askerligin bayanlara uyarlanmasi lazim. Bu şekilde bana gore degil 😁

0|0
    0|0
  • Bende askere gitmek isterdim fakat sadece kondisyon için vatan içon savaşıcaksın kızım dese has. iktir ordan derim fransaya kaçararım.

0|0
    0|0
    • 1ay

kendin için savaş
      şuanda yaşıyorsan bunu askere borçlusun

• 1ay

Haklısın ama ben kendimi içinde bulunduğumuz toplum ve yoneticiler için feda etmezdim başımızda atatürk gibi biri olur o ayrı ama şimdi dersen hayır.

• 1ay

toplum ve yöneticiler için savaş demedim

• Önceden isterdim ama artık istemiyorum. Değmez. Banane suriyeliler gitsin. Ben öleceğim onlarda benim ülkemde rahatça yaşasın. Oldu! Ama bak norveçte askerlik yapabilirim😂

0|0
    0|0
  • zorunlu hallerde ztn askersin ama normal bir dönemde kadın çocuğunu npsın

0|0
    0|0
    • 1ay

20 yaş askere alınma zamanı
      ne çocuğu

• 1ay

Allah kuran da askerliği erkeklere farz kılmıştır. Olağanüstü durumlar dışında askerlik erkeklerin işidir

• 1ay

sure ayet göster

• Kesinlikle gelmeli.

0|0
    0|0
  • Yapabileceğine inaniyor musun😂😂

0|0
    0|0
  • Erkeklerde cocuk dogursun ozaman yksa olmaz. s

0|0
    0|0
  • O zamanın kadınlarıyla bu zamanın kadınları bir mi sence?

0|0
    0|0
    • 1ay

ne farkı var
      zaten ok kılıç mızrak kullan demiyoruz
      tüfek var, bir parmak hareketine bakıyor
      daha kolay bu zaman

• Bencede gelmeli

0|0
    0|0
  • Bu bilimsel olarak kanitlanmis birseydir kadinlarin atislari erkeklerden daha iyidir elleri titremez erkeklerin ise elleri titrer kalp atislari hizlanir kadinlar 12 den vururken erkekler 10 dan vurur

0|1
    0|0
  • he gelsin herkes ölsün ya

0|0
    0|0
  • Kimse kusura bakmasinda ben canimi sokakta bulmadim yani hic oyle vatan matan seyleride demeyin hergün olen insanlar bosuna ölüyor kimse onlarin hesabini sormuyor

0|0
    0|0
    • 1ay

erkekler sokakta mı buldu

• Çok iyi sniper kullanırım

0|1
    0|0
  • asker fazlalığı var tr de.. prof ücretli askerlik gündemde bu ne diyor ya :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...