Şuanda CHP hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şuanda CHP hakkında ne düşünüyorsunuz? Az önce 2 soruyla karşılaştım chp iktidar olur mu sorusuna hemen hemen herkes bu kafayla olmaz demiş ya da iki parti arasında (birisi chp) hangisine oy verirdiniz sorusunda da herkes diğer partiyi seçmiş. Neden şuanda CHP hakkında bunlar düşünülüyor? Bu kafayla olmaz dediklerinde neyi kastediyorlar?

0|1
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Soruyu ben sormuştum 😂 chp en son ne zaman tek başına iktidar oldu biliyormusun?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Berbat gereksiz bir parti

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• PKK'nın kol bastonu, ATATÜRK'çülük yolundan sapmış, Alevileşme yolunda emin adımlarla ilerleyen bir parti olduğunu düşünüyorum...

2|1
    0|0
  • CHP HDP fark yok:)

1|0
    0|0
  • Oy kullanmıcam mk.

2|0
    0|0
  • Şu anda chp cok pasif ve devlete destek olması gereken bir zamanda... Devlete dedim hükümete değil :)

1|0
    0|0
  • Düşünecek daha degerli seyler var. Zihninizi ülkeye zararlı seylerden temizleyin sağliğiniz icin.

1|0
    0|0
  • Ama bahceli adam gibi adamdır neden cunku akp ile birlesti akp ye muhalefetsen eğer bu kafayla bisey olmaz. Kilicdaroglu kendini satmadigi icin bunlar oluyor.

1|0
    0|0
  • Berbatlar

1|0
    0|0
  • Yani yanlis yolda ne diyim9

1|0
    0|0
  • Gerçekleri görebilen söyleyen yalakçı olmayan parti

1|0
    0|0
  • Duzen partisi

1|0
    0|0
  • ya siyaset yapmaya mi geldin

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya hayır anlamadığımdan sordum sadece şuanda anasayfam bunlarla doldu bende merak ettim

• 1ay

takip etme sayfayı cikart. bir sitede olmasin soyle seyler

• 1ay

sen gerçekten bu sitede misin? burda konuşulmayan şey mi var?

• chp den bir halt olmaz.

1|0
    0|0
  • 2 vekilimiz PKK cenazesine gidene kadar CHP liydim şu an seçim olsa MHP ye oy veririm.! Milliyetçiliği en iyi savunan parti çünkü Allah AKP dende uzak eylesin.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kılıçdaroğlu arada çok güzel konuşuyor ama bazen de saçmalıyor tuhaf bir adam bazen konuşmak için konuşuyor başkanı değişse geleceği var

1|0
    0|0
Yükleniyor...