Aldatanı üzeni haketmeyeni affedip gerçek aşkı doğru kişiyi bulamadım demek garip değil mi?

Özellikle bazı kadınlar aldattığını yakalıyor, üzdüğü halde devam ediyor ve tüm bunlara "napim seviyorum?" Diyor.
Kafasında oluşturduğu profili kurtarmak için tüm fedakarlıklara "okey" diyor.
Burda kastım küçümsemek saf yerine koymak değil. Aksine temiz yüreğin boşa gittiğine dikkat çekiyorum.
bir de üstüne medya yoluyla "kadının değersizleştirilmesi".
Gençlik dizilerindeki çarpık ilişkilerin "normalleştirilmesi"
Evet sadece eğlen evlenene kadar yatabildiğinle yat sonra ilerde namuslu kız ara.
İyi bir adama çıkma ihtimalin düşük..
Ülken seni korumuyor bıçaklanıyorsun birde daha üstüne "napim seviyorum?" diyorsun..
Kendinizi değersizleştirmeyin ne kadar hatayı affederseniz "döner mi?" "Gelir mi?" derseniz kendinize ve içten adamlara haksızlık etmiş olursunuz.
"Kendini değersizleştirme"...

Gözlerinizi yordum hakkınızı helal edin.
Saygılar efendim :)

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Her noktasına virgülüne kadar hak veriyorum. En başta biz bunu yapıyoruz, önce biz kendimize değer vermiyoruz. Karşı taraftan değer vermesini bekliyoruz. Önceliği hiç bir zaman kendimize vermeyiz, hep duygulardır öncelik hep koca veya çocuk. Ne zaman "önce ben" demeyi öğreneceğiz merak ediyorum. Halbuki ben olmazsam, hiçbir şey olmaz ben önce kendimi sevmeliyim, değer verebilmeliyim diyebilmeliydik. Niye diyemiyoruz bunları? Çünkü hep erkeğin sözde üstünlüğünü kabul ettirilerek büyütüldük, bize kendimize değer verebilmeyi öğretmediler ki.

0|1
    0|0
    • 1ay

Bunları düşünüyorsan kendine değer vermeye başlamışsın demektir...

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet öyleri var hiç kusura bakmayın ama gurur diye birşey olur erkekler bu kadar çok fedakarlık yapmıyor değersizleşiyorlar kadınları onları obje olarak görüyorlar kadının temiz duygularını harcıyorlar ama sizi birşey söykeyim mi !! İnsanlar değişmez onlar hep aynı kalır biz erkeklerden daha detaycıyız akılımız kullansak neleri başarırız tamam erkek aptal diyen yok ama geneli aptal kendini beğenmiş çıkıyor biz bu kadar değersizmiyiz hayır deģiliz hiç değiliz ama işte duygular ile ilerleyince bunlar oluyor hep biz kadınlara fazla iyi niyetliyiz şefkatliyiz erkekler daha mantıkğı ile hareket eden biri ben şahsen mantıgın ile hareket ederim bu durumu beni çok üzüyor bazen niye değmicek biri için kendizi küçük düşüyorsunuz yazık değil mi? size sonra umutsuz umutsuz dolasıp durun ortalıklarda ben bir hemcinsimin öyle değersizmis gibi muale görmesi benim sinirimi bozuyor hem o üzüyor hemde ben hiç bir zaman afetmem aldatan bir erkekği yine yapar bana diyelim kötü şeyler der özledim diye geri dönmeye kalkar işte ben bu fırsatı değerlendirir basarım g*t*ne tekmeyi bu nasıl bir yüzsüzlük kısacası benim gururum daha değerli namusumda üç kurusluk bir erkek için deģmez bile kendisi gibi birisi bulsun yanlış bir erkekğe güzel duyguları emanet etmeyin kendinize kızarsınız erkekler sizde kadınların güzel duyguları ile oynamayın oyuncak mı? sanıyorsunuz bu duyguları bir kırıldımı tamir bile edemezsiniz kalp camdan daha kırılgandır tamir edilmez unutulmaz olur birde sizin şu abazalığınız var ne hakkınız var bizi rahatsz etmeye igrenç bakışlarınız ile gerçekten çok igrencsiniz uzakta bile ne kadar iğrenc biri olduğunuz belli oluyor anne yapsalar hoşuna mı? gider klasik ama anne kadın kişiliksiz ve karektersizğiniz ile kadınlara olan şiddet hiç bitmez ve daha bir sürü şey facebooktan delikanlık ile durum paylaşmak ile olmuyor adamlık kopyala yapıştır değildir tesbih salamak racon atmak atmak ile hiç degildir adamlık tarifsiz bir tanımdır bazılarınız bunu hiç anlayabilir ve son buluyor

1|1
    0|0
    • 1ay

Söylediklerine katılıyorum.
      Fakat yinede sana yapılan yanlışa karşılık en iyi intikamın silmek olduğunu düşünüyorum.
      G*te tekme koymak için bacağı kaldırmaya değer mi?
      Erkek ya da kadın ahlaksızlığın cinsiyeti olmaz.

• 1ay

Bak bazen kötü olman gerekir hak edene herkes degil tabi herşey karşılıklı olması gerekir

• 1ay

Ama o zamanda senin ondan farkın kalmaz. Unutmak ve öldü kabul etmekten daha büyük bir intikam yoktur. Düşmanlık bile bir histir. Gereği yok..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...