Takip ettimi zannetti?

Arkadaşlar bir kız var bakıyordu bende yolda karşıdan gelince görüyordum yine karşımdan geçti giderken ben bir daha görim diye arkasından gittim baya bir mesafe varken bunu bir kaç kere yaptım gördüğüm zamanlarda benim sorum yine arkasından giderken akşam geç saati birden arkasına döndü beni gördü durdu ve sonra gitti acaba yanlış mı anladı beni sapık zannedermi kafama takıldı kötü bir niyet yok ama ya yanlış anladıysa işi daha kötümü yaptım beni yanlış tanırsa yorumlarınız için teşekkürler

• kızın gözünde kötü izlenim oldu
    67% (4)50% (1)62% (5)Oy Ver
  • Artık istesede bakmaz
    17% (1)0% (0)12% (1)Oy Ver
  • Belki tesadüf olmuştur diye düşünür
    16% (1)50% (1)26% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay sizi böyle takip etse kötü niyeti olmasa siz ne yapardınız?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 1 degil 2 degil birde gece geç vakit kizmi takip edilir ulkedeki olan olaylardan haberin yok galiba bu durumda kizin korkmasi hatta seni bir sapık sanmasindan doğal baska ne olabilir.

0|0
    0|0
    • 1ay

Daha önce yolda gördüğünde bakıyordu bende bir daha görmek için onu öyle yaptım

• 1ay

Beni birkaç kere öyle gördü daha önce bakıyordu ben kafa çeviriyordum sonra bakmaya başladım o bakmadı bende merakımdan iyice göreyim diye arkasından gittim mesafe var tabi bu beni bir iki kere arkasına dönüp yakaladı keşke sapık falan zannetmese

• 1ay

Kendimi kızın yerine koydumda üzgünüm ama sapık sanıyor😕

• korkmuştur ve sapık sanmıstır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...