Tatlıcı Ali ile Zabıta arasında geçen kavgayı nasıl değerlendiriyorsunuz Video Detayda?

Ben şahsen adamın ekmek teknesini savunmasının gayet de doğal olduğunu düşünüyorum. Aynı zamanda zabıtaların aşağılayıcı sözleri de dikkatimden kaçmıyor. Sanki ülkemizde dilenciler bitti hiç bir problem kalmadı helaliyle 5 tane çocuğunun karnını doyurmak için çalışan adamı bu hale getiriyorlar. Anlamıyorum bunlar kendini ne sanıyor polis mi asker mi? Onlar bile bu yetkiye sahip değiller siz kim oluyorsunuz veledi zinalar pç kuruları akşam evinizde rahat uyuyabilecek misiniz?

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gsnin vergi borcunu silen devlet ekmeginin pesinde ki adamlara neler yapiyor hani adalet

0|1
    0|0
    • Valla billa ya sinirim gerçekten çok bozuldu adama ettikleri küfürlere bak

• Denk gelmezler ki soyoe tas.. sakli birine...

• Nerrdeeeee yer mi bunlarn götü onlara dilencilerden bile korkuyorlar 3.5 atıyorlar götleri gelmiş yaşını başını almş adamı dövüyorlar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• zabitalar bize bile posta koyuyor harbi bende merak ediyorum nedir bu?

0|1
    0|0
    • Ospu çockları bunlar var ya inşllah ailesinden çkar bunun acısı

• Yazık günah

0|1
    0|0
  • kardeş böylesi adamların gururu kırılmamalı

0|0
    0|0
    • Ne gurur bırakmışlar ne ekmek teknesi. Ettikleri küfürleri mi sayayım onca dilenci varken ekmek teknesini savunan adamı bu hale getirmelerini mi diyeyim ya da bunlar da bizde adamız diye ortalıkda dolaşmalarına mı diyeyim hangisine söveyim kardeşim. Allah onlara daha beterini yaşatsın. Ettiklerini fazlasıyla bulsunlar dünya gözüyle.

• çok çaresiz bir durum

Yükleniyor...