İnsanın 1 tane bile mi arkadaşı olmaz detay?

1 insanın 1 tane bile mi arkadaşı olmaz ya.
Hiç mi olmadı arkadaşın git sosyalleş spora yazıl falan demeyin yanımda biri olmadığı sürece o faaliyetlerede gidemem.
Hayatım boyuncada arkadaşım oldu ama gelip geçici oldu daimi dostluklarım olmadı.
Kendimi iyi hissetmiyorum sık sık ağlıyorum bu durum beni agresif sinirli yapıyo.
İçimi birazcıkta olsun dokmek istedim dusuncelerinizi bekliyorum :(

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• iyiki arkadaşın yok cahillerle takılmıyorsun çünkü biliyorsun sen farklısın en fazla seçiceksen 2 arkadaş fazlası değil adam akıllı senle uyum göstericek cıvık olmuyucak ya da sana göre davranıcak arkadaş burası çok önemli bir arkadaşına 3 kuruşluk arkadaşına 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşu seni satar...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• benimde ağlayacak birine ihtiyacım var ama bulamıyorum. her gittiğim yerde insanların ağzını kulaklarına yapıştırıyorum. birazda derdi çok olan insan olsun yanımda ya

0|0
    0|0
  • İsterseniz olalim seviyi arkadas dertlesiriz elimden geldigince arkadaslarimin yaninda olurum iyi gununde kotu gununde yaninda olmaya calisirim

0|0
    0|0
  • bende bu sorunumu çözmeye çalışıyorum :(

0|0
    0|0
  • Arkadaş olalım mi diyeceğim yanlizliktan artık hiç adetim değildir

0|0
    0|0
  • Benimde yok ama pek böyle sorun etmen

0|0
    0|0
  • Olmadımı olmuyor işte. benimde yok. buralarda kendimi avutuyorum 😊

0|0
    0|0
  • kalıcı arkadaş bulmak çok çok zor zaten kuzenlerinle felan takıl

0|0
    0|0
  • yanında biri olmadan neden spora gidemiyorsun?

0|0
    0|0
  • Olabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Hayırlısı be gülüm, üzülme.

0|0
    0|0
  • Herşey gelip geçiçi akış bırak ☺️

0|0
    0|0
  • kendini o kadar da üzmeye değmez ama ya sen çok hani içine kapanık birisin ondan olabilir bence biraz açılmalı ve konuşkan biri olursan olabilir.

0|0
    0|0
  • Dertlesmek isdersen konuşalım biraz olmaz mı iyi gelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...