Akıl sağlığımı yitirmek üzereyim. Esrarengiz bir olay yaşadık. Lütfen okuyun, Size yalvarıyorum yardım edin !!! ?

Olay kuzenimin başına bu gün geldi. İş yerinden çıkmış otopark da araca doğru yürürken aniden tesbih satan bir adam çıkmış karşısına ve demiş ki tesbih lazım mı. O da iyi niyetli zaten demiş ki bakayım amca hoşuma giden bir şey varsa alırım. Bakmış yok be amca beğenmedim sana bol kazanç demiş tam arabaya yönelirken tesbih satan adam gel gel sana bir şey diyecem demiş. Söyle amca demiş o da. " Senin çok sıkıntıların var ev almışsın borcunu ödemekte zorlanıyorsun, birde senin eski kız arkadaşın kanserden ölmüş demiş (Yani herşeyi % 100 doğru bilmiş) Benim kuzen de yok ben inanmam öyle şeylere git başımdan ben inanmam böyle şeylere demiş. Adamda avucundan küçük bir ayet çıkartıp demiş ki zaten sen Allah a inandığın için ben şu an buradayım elimi tut sana yardım edicem demiş. Kuzen de yok demiş kendini arabaya atmış ama diyor ki adam bana yaklaştıkça ben istemsizce adamdan uzaklaştık aynı zıt kutupların birbirini itmesi gibi. Daha sonra arabaya binip 2,3 dk gitmiş hemen şaşkınlığını atıp geri dönmüş adama sen ne ayaksın demek için fakat oraları delik deşik edip her yere bakmasına rağmen adamı bulamamış.(Ek bilgi: O bölge de açık bir alandır oradan bir adamın 2,3 dk içersinde yayan halde ortadan kaybolması imkansız.) Bende biri sana tezgah kurmuş dedim. O da dedi ki orada kamera var neden yakalanacağını bile bile böyle bir şey yapsınlar ki dedi. Yarın kameraya gidip bakıcaz. Düşünceleriniz neler.

Güncellemeler:
Arkadaşlar in cin peri diye saçma sapan şeyler söylemeyin lütfen. Ben agnostik bir insanım böyle şeylere inanmam. Benim teorime göre bu adli bir olaydır. Bu yönde yorum yaparsanız sevinirim.
Arkadaşlar lütfen bana atıyorsun uyduruyorsun gece gece sallama falan gibisinden mesaj lar atmayın. Ben bu siteye yıllardır üyeyim hiç bir zaman xper kasma gibi bir derdim olmadı soru geçmişime bakarsanız görürsünüz. Hatta sırf laf olsun diye bile sorulara yorum yapmam. eğer bana düzgün gelmisşe bir soru geniş bir yorum yazarım. Xperlerin harcanarak onlarla mudodan tişört falan alındığını da daha yeni öğrendim çok da lazım değil yani.

0|0
211

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 10

Yükleniyor...