Akıl sağlığımı yitirmek üzereyim. Esrarengiz bir olay yaşadık. Lütfen okuyun, Size yalvarıyorum yardım edin !!! ?

Olay kuzenimin başına bu gün geldi. İş yerinden çıkmış otopark da araca doğru yürürken aniden tesbih satan bir adam çıkmış karşısına ve demiş ki tesbih lazım mı. O da iyi niyetli zaten demiş ki bakayım amca hoşuma giden bir şey varsa alırım. Bakmış yok be amca beğenmedim sana bol kazanç demiş tam arabaya yönelirken tesbih satan adam gel gel sana bir şey diyecem demiş. Söyle amca demiş o da. " Senin çok sıkıntıların var ev almışsın borcunu ödemekte zorlanıyorsun, birde senin eski kız arkadaşın kanserden ölmüş demiş (Yani herşeyi % 100 doğru bilmiş) Benim kuzen de yok ben inanmam öyle şeylere git başımdan ben inanmam böyle şeylere demiş. Adamda avucundan küçük bir ayet çıkartıp demiş ki zaten sen Allah a inandığın için ben şu an buradayım elimi tut sana yardım edicem demiş. Kuzen de yok demiş kendini arabaya atmış ama diyor ki adam bana yaklaştıkça ben istemsizce adamdan uzaklaştık aynı zıt kutupların birbirini itmesi gibi. Daha sonra arabaya binip 2,3 dk gitmiş hemen şaşkınlığını atıp geri dönmüş adama sen ne ayaksın demek için fakat oraları delik deşik edip her yere bakmasına rağmen adamı bulamamış.(Ek bilgi: O bölge de açık bir alandır oradan bir adamın 2,3 dk içersinde yayan halde ortadan kaybolması imkansız.) Bende biri sana tezgah kurmuş dedim. O da dedi ki orada kamera var neden yakalanacağını bile bile böyle bir şey yapsınlar ki dedi. Yarın kameraya gidip bakıcaz. Düşünceleriniz neler.

Güncellemeler:
1ay Arkadaşlar in cin peri diye saçma sapan şeyler söylemeyin lütfen. Ben agnostik bir insanım böyle şeylere inanmam. Benim teorime göre bu adli bir olaydır. Bu yönde yorum yaparsanız sevinirim.
1ay Arkadaşlar lütfen bana atıyorsun uyduruyorsun gece gece sallama falan gibisinden mesaj lar atmayın. Ben bu siteye yıllardır üyeyim hiç bir zaman xper kasma gibi bir derdim olmadı soru geçmişime bakarsanız görürsünüz. Hatta sırf laf olsun diye bile sorulara yorum yapmam. eğer bana düzgün gelmisşe bir soru geniş bir yorum yazarım. Xperlerin harcanarak onlarla mudodan tişört falan alındığını da daha yeni öğrendim çok da lazım değil yani.

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Bol bol dua et

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çok daha gizemli paranormal olaylara şahit ve tanık oldum bunun gibi bin kat daha çok şaşırtıcak şeylere tek diyeceğim şu her esrarengiz gizemli allah diyen şeyleri allahtan geldi ya da onun vesile olduğuna inanmayın unutma iyi varsa kötüde muhakkak vardır..

0|0
    0|0
    • 1ay

Bende tamamen mantıkçı bir insanımdır milyarda bir ihtim dahi bile olsa o mantıklı şeyi olmuş olabilir diye savunurum ama benim şahsi görüşüm düşüncem ve tecrübelerime dayanarak dediğin şeye direk ruhani bişiy demem zaten her detayını araştırıp mantıklı her yolu savunurum ama dediğim gibi şahsi görüş ve tecrübelerim bir çok paranormal olaya şahit oldum

Kızlar Ne Diyor 1

• Korkunçluysa okumiyim knk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yarın kamera görüntülerini izledikten sonra soruyu güncelleyip sonucu söyle. Bende merak ettim nolduğunu.

0|0
    0|0
  • akıl sağlığını yitirme sakin allah için zor bir şey yok kün fe yekün ol der olur biter takılma arada hızır bazı kulları yoklar gider eğer doğru ise tezgah değilse tabiki

0|0
    0|0
    • 1ay

Hocam agnostiğim benim dinle diyanetle işim olmaz. Ben olaya metafiziksel açıdan dan bakmıyorum zaten ben olaya adli açıdan bakmaya çalışıyorum yok in miş cin miş periymiş bunları geçin bana mantıklı bir açıklama yaparsanız sevinirim. Ben 2 tane üni bitirmiş bir inanım. Kuzenimde su ürünleri teknikeri okumuş etmiş yurt dışı görmüş normal bir insan yani.

• 1ay

tamam bilgi için teşekkür ederim

• 1ay

rica ederim çok ısrar ettik ama abi işimizi kaybederiz dediler. Bizde bir şey diyemedik

• aniden kaybolma dolandırıcılık işini zayıflatıyor ayrıca adam dolandırıcı olsa niye borcu olan adamla uğraşsın eğer kamera varsa ortada bakın ama ben kayıtta ya da görüntü bulcağınınıza emin değilim inceleyin görüntü varsa buraya bir ekran görüntüsü atın bakalım

0|0
    0|0
  • Düşüncelerim
    1-Bu hikayeyi şimdi sen uydurmuş olabilirsin.
    2-Bu hikayeyi arkadaşın uydurmuş olabilir
    3-ikinizi birden işletiyorlar
    4-O amca dediğiniz kişi kötü bir varlıktı. Boşuna kameralara bakmayın öyle bir varlık bile olsa en fazla kamera yürüyüp gittiğini göreceksiniz. O tür varlıklar sanıldığı kadar aptal değiller

0|0
    0|0
    • 1ay

tamam mantık (!) çerçevesi içinde saçma (!) olmayan bir yorum mu istiyorsun. Birileri arkadaşın hakkında pek de detaylı olmayan bir araştırma yapmış temel bilgileri edinmiş. Ardından da muhtemelen kendisine muska... vs satmaya çalışacaklardı

• Paranormal görünümü verilmeye çalışılmış dolandırıcılık oyunu

0|0
    0|0
  • Allah zat göndermiş ne oyun nede başka bişey

0|0
    0|0
  • Kuzenin senle kafa buluyor olmasın.

0|0
    0|0
    • 1ay

yarın bakıcaz benim bir kaç teorim var ama en büyük korkum şu ki umarım kuzenim akıl sağlığını kaybetmemiştir ve umarım o adam gerçekten vardır. 30 yaşında işinde gücünde okumuş etmiş normal bir adam yani bu adam.

• ilginccc bende merak ettim baknda kameralara yazn buraya bekliyorummm

0|0
    0|0
    • 1ay

yarın bakıcaz benim bir kaç teorim var ama en büyük korkum şu ki umarım kuzenim akıl sağlığını kaybetmemiştir ve umarım o adam gerçekten vardır. 30 yaşında işinde gücünde okumuş etmiş normal bir adam yani bu adam.

• Saka falan yapıyorlardır vardır bişey

0|0
    0|0
  • Böyle oyun olmaz

0|0
    0|0
    • 1ay

benim bir kaç teorim var ama yarın otopark kamerasını incelediğimiz de daha net ortaya çıkacak. Dediğine göre tam da cuma vaktiymiş telefonla birisiyle konuşuyormuş. Tel den saate baktık 12:30 -12:40 arası yaşandı olay diyor. Güvenliğe birisi arabaya dokundurup kaçmış diyeceğiz bakacağız

• 1ay

Sonuçları yaz merak ettim :)

• 1ay

benim başıma hiç böyle bir şey gelmedi onun başına da ilk kez geliyor.

Yükleniyor...