Beni de seven biri çıkar mı karşıma ?

Ben biraz şanssız bir insanım aslında kısmetsiz olduğumu düşünüyorum bana gelince tıkanıyor hani ya arkadaşım var bir tane maşallah nazar değmesin baya kısmetli mesela. Düşünüyorum da bu işler hep kader kısmet meselesi benim ailemden yana yüzüm gülmedi zaten şanslı olsam orda belli olurdu.

Şimdi 21 yaşındayım üniversite de herkesin sevgilisi, sözlüsü dışarda gördüğüm çiftlere çok özeniyorum ama ailevi ve başka nedenlerden dolayı çok cesaretsizim bu tarz konularda bilgim yok bakamam bile ne olacak? Benim de bir gün karşıma hayatımı değiştirecek biri çıkar mı yoksa hep böyle mi gidecek kendimi hep yalnız hayal ediyorum ben mesela böyle çocuk eş yok yalnız başıma :(

0|1
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• ortam kötü valla yalnızlık en iyisi benimde evllik falan hayalim vardı fakat ortamı gördükçe güvenim bitti şimdi zerre kadar düşünmüyorum yalnızlık daha güvenilir emin ol saçma sapan birine denk gelip üzülmektense böylesi daha iyi hem bu işler nasip kısmet nasibin döner dolaşır bulur seni

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir bay olarak senin anıyorum ve kendimce yorum yapmak istiyorum, duruma göre bekleyiş içerisindesin, beklemeyle olacak şey değil, kovalamak lazım, hareket zamanı, Her gün şu şarkıyı dinle;... https://www. youtube. com/watch? v=Dyx4v1QFzhQ

0|0
    0|0
  • Kader meselesi birazda dışarda fazla gezmen lazım. sonuçta evde otururken kısmet bulamazsın. Ayrıca yalnızlığın çok da kötü yanı yok. Saçma veya üzücü bir ilişkidense daha iyi olabiliyor çoğu zaman kafanı takma o kadar

0|0
    0|0
  • cikmaz

0|0
    0|0
  • Bende 25 yaşındayım kader diyorum bu işe fazla da düşünmüyorum hep hayırlısıysa olsun derim

0|0
    0|0
  • Ayni kaderi paylasiyoz

0|0
    0|0
  • Olur olur daha gencsin

0|0
    0|0
  • elbette cikar baktin cikmadi beni bul

0|0
    0|0
  • Neden çıkmasın bir bak etrafına