Kızlardan soğuma nedenleriniz neler?

Her iki cins için soruyorum. Ben bağıran, ciglik atan, dikkat çekmek için asirri dekolte giyen, makyaj yapan kızlardan nefret ederim :/

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen bende. bir de aşırı mızmız, çıt kırıldım, sürekli negatif, buluttan nem kapan bayanları da sevmem.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Küfür eden sigara içen terbwyesini bozan kişiliksiz düşüncesiz kizlari hic sevmem

1|0
    0|0
  • Küfür , sigara , abazan davranış sergileyen , fesatlık , yılışık , kendini gerekenden çok çok beğenmek ve bunu karşı tarafa fazlasıyla aktaranlardan soğurum.
    Aklıma gelen bir kısmı bunlar , daha aklıma gelmeyen çok özellikler var.

1|0
    0|0
    • 1ay

Mahalesef cevremdeki kızlar hep böyle :/ Normal bir Anadolu lisesinde okuyorum ama nesil kötü işte :D Fen liselerindekiler de böyle..

• 1ay

Hepsi öyle , imam hatiplilerdede böyle tipler var.
      Olmayan yer yok 🙂

• Bakımsızlık, pislik, pasaklılık ve içten pazarlılık.. Başka nedenle kızlardan soğumam..

0|1
    0|0
    • 1ay

İçten pazarlilik ne demek oluyor? Bazı sıfatlarını anlamıyorum abi 😂

• erkek düşmanı feminist ve kezban olmasın

1|0
    0|0
    • 1ay

Feminizme ben de karşıyım. Aynı şey erkekler için olsa da karşı olurdum. Aslında bunlara rağmen 'kadın erkek eşittir' sözüne de karşıyım 😂 Yani bana göre her iki cinsinde güçlü ve zayıf yanları i kadar cokken, birinin diğerinden ustun tutulması saçma geliyor

• 1ay

sanki aynı düşünüyoruz gibi geldi. evlensekmi ne 😍😍😍

• Temizlik yoksunluğu

0|0
    0|0
  • bilgisi olmayıp, fikri bol ve her şeyi bildiğini düşünerek bol bol sıkan her iki cins de düşman başına.

0|0
    0|0
  • bakımsız kollarını bacaklarını almayan, kısa saçlı, sigara alkol kullanan küfürlü konuşanlardan soğurum birde pantolon ve gömlek giyen kızlardan

0|0
    0|0
    • 1ay

Gözlerini kapa ve kız gorme o zaman. Pantalon sevmezsin, gomlek sevmezsin, kisa sav sevmezsin, ayrica bir de kol tüylerini almayı bacak almakla bir sanıyorsun herhalde. Git araştır bak o iş o kadar kolay değil.

• 1ay

Yani, sarartici mantıklı. O kadar tüylü olunca sarartici kullanmalı.
      Gerçi şu an aklıma geldi de 😨 esmer, sipsiyah saçlı tüylu insanlar ne yapsin!.. Sarartici mi kullansin😂

• 1ay

Oh şu gördüklerimi sen görsen anlarsın 😂

• I agree with you

0|0
    0|0
  • Çok arama mesaj atma bunAltma

0|0
    0|0
  • Hijyen eksikligi cahillik aptallik..

0|0
    0|0
  • Ben çok severim

0|0
    0|0
  • Aynisi

0|0
    0|0
  • Her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatmaları sıkılıncada muhabbetten hemen trip atmaları ıııııı

0|0
    0|0
  • aynen bende

0|0
    0|0
  • Dekolte giyilmesi soğuma nedeni değil var ki fiziği var ki kadınsı hatları giyer ama diğer dediklerini ben de sevmem

0|0
    0|0
    • 1ay

Mesela bizim sınıfta bir kız var sırf dikkat çekmek için sutyeninin biraz altında biten kazak giyiyor, kolunu kaldırıyor, gobeginde ve burnunda piercing mi ne var 😂, göbek deliğinin biraz aşağısında tayt giyiyor. Ve o eğer öyle değil de normal giyinse kimse ona dönüp bakmaz, konusmaz bile.

• 1ay

Dediğin durum marjinal bir örnek ama genele yaymamak geeek.
      Bence çok abartma bu durumu bazen sadece keyif aldığı için giyenlerde var.

• 1ay

Abartmiyorum, sadece gordugumu söylüyorum.

• Regl olmaları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...