İstanbul'da seyyar satıcı abıye yapılan haksızlığa ne demeli evine helal lokma götürmek için cabala zabıtadan dayak ye😡?

İstanbulda seyyar satıcı abıye yapılan haksızlığa ne demeli evine helal lokma götürmek için cabala zabıtadan dayak ye😡?

0|1
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Anca gucleri mazluma yeter zaten.

0|1
    0|0
    • 1ay

Malesef cok kotu bir durum 😪😪😪

• 1ay

😞maalesef oyle

• 1ay

Dayak olayı nedır ya 50 yasındaki amcaya kameraya ceken tekme atayım mı arabaya denize düşsün diyor nasıl ınsansın sen

Kızlar Ne Diyor 10

• şerefsizler.

0|1
    0|0
  • Şerefsiz zabıta...

0|1
    0|0
    • 1ay

Malesef öyleee

• 1ay

Zıplıyor ama elden bir sey gelmıyor dayak işi olmaz yıl olmus 2016 kaba kuvvet yakışmıyor

• 1ay

Bence videoyu izleyip öyle yorum yapın

• Şiddete başvurulmamalı. Ama zabıta yasak diyorsa yasaktır. Keşke kavga olmadan çözülseydi olay 😔

0|1
    0|0
    • 1ay

Keşke ama yabancıları bak besle bu amcayı dov hak mı reva mı

• 1ay

O da doğru. Gerçek anlamda güçleri bu adamlara yetiyor.

• 1ay

O yuzden diyorum önce bizim garıbanımız

• Yazık günah.. yani kızılayda dolu var bir seyyar satıcı hariç başka hiç rahatsız edilmedim.

0|1
    0|0
    • 1ay

Yazık adaletsizlik çok malesef

• Bir gün gelecek, o alanların canına okuyacağım

0|1
    0|0
  • Asıl geekte olan olay önemli. Medyada bambaşka bir şekilde dolaşıyor bu tarz haberler genelde

1|1
    0|0
    • 1ay

Emin misin adam sakat ve dayak yiyor oda onları kovalıyor izle gör

• 1ay

Estağfurullah evet hakkımızı aramalıyız

• 1ay

Yani garıbana zulum cok kotü bir durum insanlıgımızı kaybetmemeliyız

• varlıklarına tükürdüğümün milyar kazanan dilencileri serbest bıraksınlar zaten nerede üçkağıtçılık şerefsizlik sömürü ile para kazanan varsa serbest ama seyyar satıcı bile bu halde küfür edecem edemiyorum

0|0
    0|0
  • Yaa of :( :( :( 😢

0|1
    0|0
    • 1ay

Of ki ne of dayak işi olmamalı

• yaa bu tür paylaşımlar ağlatıyor beni :(

0|1
    0|0
    • 1ay

Sorma ya cok zor bir durum

• başkalarına güçleri yetmiyor anca çalışmak zorunda olan insanlara güçleri yeter bunların

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• zabıta maaşılı adam -- gariban seyar napasın evine ekmek götürüyor oda işizlik varken

0|1
    0|0
    • 1ay

Ulkemizdeki yabancıları memnun edıyoruz ama kendi garıbanımıza sahıp cıkamıyoruz malesef

• Link verir misiniz izlemek istedim.

0|1
    0|0
    • 1ay

Abicim link bilniyorumds bende faceden izledım youtubede varmış

• 1ay

Tesekkur ettım abim güzel yorumlarına

• 1ay

Estf. Asıl Ben teşekkür ederim nezaketin için

• Hükümetimiz sağolsun

0|1
    0|0
    • 1ay

Siyaseti katmayalım abicim herkesin siyasi görüşü farkli burda haksızlık var 😡

• AKp ne isterse öyle yapsin size müstehak

0|1
    0|0
    • 1ay

Size derken abi helal kazanmanın hiç bı sıyası gorusle alakası olmaz ki siyasıye çekmeyin olayı nasıl tekme atılan ablaya yapılan saygısızlıksa buda cok buyuk saygısızlık

• 1ay

Konuyu değiştirince haklı olmıycan

• 1ay

Guzel abıcım dedıgın sıyası partılı değilim

• Başsavcılık soruşturma başlatmış zabıtalar acıga alındı , ali abiye de tazminat verilecek.

0|1
    0|0
    • 1ay

Guzel hbr ıcın tesekkurler

• 1ay

İstanbul büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olduğu öğrenilen zabıtalar hakkında soruşturma başlatıldı. Bu arada Tatlıcı Ali'nin 15 Temmuz darbe girişimi sırasında bacağından vurulduğu ve kendisine gazi maaşı bağlandığı iddia edildi.

OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==>http://www. turkiyehabermerkezi. com/guncel/istanbul-da-zabita-siddeti-h58428. html

Türkiye Haber Merkezi

• 1ay

Değilmiş adam açıklama yaptı baktım o habere

• Yapanlar cezasız kalmayacak gündeme oturdu

0|1
    0|0
    • 1ay

İnşallah kalmasın abi ülkemizde önce bızım fakırımız doyurulmaki yagmalamanın onune gecebilelim

• 1ay

Şerefsiz zabıta sürüsü görevden alınmassa yazıklar olsun

• Yazikk cok yazikk

0|1
    0|0
    • 1ay

Hemse çok çok yazık az ilerdeki kaçak iş yerıne bırsey demiyolar ama niye çünkü sahibi zengin

• 1ay

Parasi olan parasina para katiyo zaten

• 1ay

Aynen öyle malesef

• hayatta en kızdığım şey, eğer bu olay gerçekse ve bu olaya karışan zabıtalar görevden alınmazsa kadir topbaş bence dünyanın en şerefsiz insanıdır. sonra bu olay yüzünden ceza vermeyen belediye başkanını görevde tutan başbakanda bu şerefsizliğe ortak olmuş demektir.

0|0
    0|0
    • 1ay

Olay gercek abıcım malesef

• 1ay

evet insanın kanına dokunuyor. birde şuvar varsın evleri sıvasız olsun, öbür dünyada onlar için köşkler, saraylar var.

• 1ay

İnşallah abi inşallah ama toplum olarak saygıyı ögrenmemiz lazım bizim önce

• Anca helal kazanan abilerimize güçleri yeter

0|1
    0|0
Yükleniyor...