Kaç bıçak var sırtınız da 🔪?

Eş dostan sevgiliden arkadaştan kardeşten kankadan akrabadan ihanet gördünüz mü? 😊

Adam yerine koyduklarınız yerini yadırgadı mı? 💁🏻

Ben kardeşim dediğim insandan ihanet nankörlük gördüm kendi kaybeder ama insanın zoruna gidiyor yazık oldu diyorsun bu da benim saf ruhum 🙇🏻‍♀️

Bin bıçak var sırtımda biniyle de adaşsın her biri hayran sana.. Aklıma da hep bu sözler gelir 😄

0|1
13|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bende tam bu şarkının sözlerini yazacaktım. ☺
    Saymadim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Herkes görüp dersini alıyor

1|0
    0|0
  • fazlasıyla var.

1|0
    0|0
  • Sırtımı kimseye emanet etmedim etmem

1|0
    0|0
    • 1ay

En başından yapmamız gereken oydu aslında

• 1ay

Kesinlikle insan hergün bişey öğreniyor.. Bir musibet bin nasihatten iyidir demişler 😊

• 0 sende?

1|0
    0|0
  • Boşver be, içine alırsanız kırgınlıkları, kazıkları yaşaman zorlaşır. Zaten zor yaşıyoruz boşver sen. S. iktir et herkesi. 1 arkadaş yeter.

0|0
    0|0
  • Cook sayamazsn

1|0
    0|0
  • say say bitmez

0|0
    0|0
  • Okul arkadaşlarımdan.

0|0
    0|0
  • Kurşun yaralarından fazla değildir.

0|0
    0|0
  • Hiç yok. Arkamı kimseye dönmem

0|0
    0|0
  • yeterince var

0|0
    0|0
  • Sayamadim

0|0
    0|0
  • çeyizlik için soruyosan bendekilerden tamamlıyabilirsin takımı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sırtımda değil göğsümde genelde o bıçakları:) Ama çıkarmıyorum yani hepsini seviyorum aslında çünkü dediğim gibi göğsümdeler en azından, sırtımda değil. Yani doğru insanlar tarafından saplanmışlar ve o insanların da hataları olmaları tabii ki normal.
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
  • saymadım

1|0
    0|0
  • Zamanında altını çizdiğim kim varsa gün geldi üstünü çizdim çoğu bunu yapamayıp yoluna devam ediyo o insanlarla ve o bıçak yaraları aynı şahıslardan geliyo bir sonraki darbenin nerden geliceğini bile bile o yolda yürüyolar gözleri kapalı olsun be napalım kavun değil ki dostu arkadaşı koklayıp seçesin güzel günlere inanın sadece geri kalanı inanılacak gibi değil

0|0
    0|0
  • Saymayı bırakalı çok oldu

1|0
    0|0
  • Bikaç tane var

1|0
    0|0
  • kaç sene önce saymayı bıraktım.

1|0
    0|0
  • Sevgiliden gordum akrabadanda gördüm ama hicbiri kardeşten gördüğün ihanet kadar agir değildir.. Ama neyse Allah biliyor kimin ne olduğunu ahirete saklıyorum bende bu dünyamı onlarla kirletemem daha fazla

0|0
    0|0
    • 1ay

Kesinlikle onlar gibi çirkefleşsek elime bişey geçmicek ben iki kötü söz söylesem onlara kendimi kötü hissediyorum değdi mi çirkinleştiğine diyorum kendi kendime

• 1ay

Ben de şu an tam onu yapıyorum arkamdan kuduruşlarını izlemek daha keyifliymiş daha ne kadar çocuksu hareketler yapacaklar merak ediyorum it ürür kervan yürür 😂

• 1ay

ahaha🙈👍

• Sıfır. 😏

0|0
    0|0
  • 00...

0|0
    0|0
  • sayisiz

0|0
    0|0
  • Daha 8 yaşındayken 10 bıçak saplandı ondan sonrada hiç saymadım gerek de yok gelen sallıyor giden sapliyor boşver dostum ahirette de ben onlara saplarım..

0|0
    0|0
  • bilemedim ki şimdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...