Yahudilere düşmanlık beslemeli miyiz?

Biz Türklerin düşmanları 1-ermeniler 2-araplar 3-kürtler 4-ruslar 5-farslar diye sıralanıyor.
Bu listeye Yahudiler dahil edilebilir mi? Eğer edilebiliyorsa neden?

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• Türk milleti antisosyal çocuk gibi, kimseyi sevmez, kendilerini de sevmez bu millet. En çok vatan millet edebiyatı yapanlar bile bu ülkenin en az yarısını bir anda şerefsiz falan ilan eder.

Ne Ermenirle, Ne Yahudilerle, ne Araplarla, ne de Ruslarla bir sorunumuz yok. Sorunumuz faşist kan emicilerden başka kimse değil. Bu pisliklerin Türk, Arap, Ermeni, Yahudi veya Rus olması pislik oldukları gerçeğini değiştirmez.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Benim tek düşmanım var oda şeytan ve dostları :)

0|1
    0|0
  • Türkü kendisi de dahil seven olmadığı için bütün milletler türkün düşmanıdır.. Yahudiler de öyle.

0|0
    0|0
  • kafaniza gore.

0|0
    0|0
  • Irkçılığın yanlışlığını hale öğrenemedi insanlık. İnsanı size olan tutumu ile yargılayın. Ne cinsiyeti ne ırkı ne de doğduğu yer ile. Ne de dini ile. İnsan insandır.

#Saglicakla

0|0
    0|0
  • Hayır yahu ne alaka

0|0
    0|0
    • 1ay

Siyonistler örnek verilebilir, çoğu öyle aynı şekilde hükümet te

• 1ay

Yahudi olmayanları hayvan olarak görmeleri onlarca neden içinden en açıklayıcı olanı diye ümit ediyorum.

• 1ay

Bildiğim kadarıyla Siyonizm sadece İsrail civarında devlet kurmak isteyen ideolojinin adı. Kendi dininden olmayanları hayvan görmek Musevilik dininde var. Ayrıca İslam çok farklı sanki İslama göre de müslüman olmayan insanlar kafir, gavur ve arkadaşlık etmeyin diye yazıyor kitapta. Dinlerin hepsi aynı bokun laciverti

• Kendi dinimizden olan milletler kesinlikle biz Türklerin düşmanı değildir. Sen ve senin gibiler sonradan devşirme olduğunuz için öyle düşünüyorsunuz. :)

0|0
    0|0
  • her şeyi yahudilerden biliyorlar bence yanlış yapılıyor. yahudi olmayıpda yahudi bilinen tapınak şovalyeleri dünyayı sömürüyor herşey yahudilerden biliniyor bence!!

0|0
    0|0
  • Müslüman-Türk dünyasının asıl düşmanı İngiltere'dir
    sizin saydıklarınız İngiltere'nin yanında Türk dostu sayılır

0|0
    0|0
    • 1ay

Bu bir gerçek haklısın

• ruslar ile arapların düşman olduğunu kim söyledi?

0|0
    0|0
    • 1ay

Arabstana git görürsün kimsenin demesine gerek kalmaz 😬

• 1ay

Gel ozaman burda birine de müslüman olmaktan vaz geçtim de kelleni paketlesinler 😂 Aman ya boşveeer allah büyük

• Kürtler ve araplar ı oraya dahil etme aramızda din kardeşliği var ruslar yeni partner yahudileri osmanlı kurtardı başımıza bela etti neden kurtardı hala anlamıyorum iranlılar idare eder ama ermenilere katılıyorum

0|0
    0|0
    • 1ay

Ama bu dünyanın gerçek düşmanı illumunati tüm kötülüklerin başı

• Neden biliyormusun türkleri kimse sevmiyor da ondan

0|0
    0|0
  • O halde bende senin sıralamada gore dusmaninim ben seni düşman. Olarak gormuyorum ama

0|0
    0|0
  • Türkün türk dostu bile yok

0|0
    0|0
  • Bu listeyi yapan salak olmalı. Neye göre böyle bir değerlendirme yapmış?

0|0
    1|0
  • yahudiler islam düşmadır. yani türk'ü değil müslüman türk'ü sevmezler.

0|0
    0|0
    • 1ay

Hem Türkü hem müslüman Türkü değil mi yani?

• 1ay

değil şöyle chp'li türk'ü severler. ama akp'li türk'e önyargılı yaklaşırlar. aslında genelde türklere sempatileri vardır çünkü bizden pek zulüm görmemişlerdir.

• 1ay

Haklısın sağol cevap içim

• Hepsini kontrol eden Ingilizleri ekle basina.
    Yahudileri de Araplari da kandiran kullanan onlar

0|0
    0|0
  • 1. sıraya

0|0
    0|0
  • Atsız ata :) sevmem kendisini ;)

0|0
    0|0
    • 1ay

Sarkastikliği bırak soruma cevap ver sen

• 1ay

Onlar da az değil. Gerçi önümde bir rus bir ermeni bir kürt olsa , bir de 3 mermim olsa istediğini vur deseler üçünüde kürde boşaltırım o ayrı.

• 1ay

Bak canım.. mevzu kürt türk ermeni değil..
      Tecavüzcü.. uyuşturucu satıcısı.. hain.. her kimse onun hakkı mermidır.. her kim masum savunmasız insanları katlediyorlar.. onun da hakkı aynıdır..1983 yılında asala Esenboğa havalimanina saldırdı.. saldırganların levon ekmekciyan kanını dökmeye calisteğim bu aziz millet bana kanından kan vererek canımı bağışladı dedi.. ve hakkında idam kararı verildiğinde bu idam kararı 10 kere de verilse bana haktır.. mustahaktir dedi..

• Herkese dusmansiniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...