Arkadaslar nolur yardim?

Ben instagramda fake bir hesap actim. Bircok kisi hesabimin fake oldugunu dusundu ama ben onlara aldirmadan geldim. Evet yaptigim belki iyi birsey degil ama reel hayatim zorladi beni bu yalana. Bir insanin hic mi seveni olmaz be bir tane bile mi? Herkesin sevdigi sizi gidi siziler olmus bu yuzdendir belkide. Neyse arkadaslar ben fake hesaptan 1 senedir birisiyle konusuyorum. O bugun bana senin fake oldugunu dusunuyorum numarani ver dedi. Bu numarami isteyen kiside fazla sinirli telefonu acmasan bagirir cagirir falan. Bende veriyim ama acmam aradiginda sadece yanliz olursam acarim dedim tabi buda ver iste falan etti bende dedim sen cok cabuk sinirleniyosun guvenemiyorum sana. Ordan basladi guvenemiyosan 1 senedir niye konusuyonda soylede boylede. Sonra birdaha benle konusma dedi seni siliyorum falan dedi sanirim onu seviyorum bende bilmiyorum cok uzuldum ama cok da sinirlendim arkadaslar napicam nolur yardim edin?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• :) çocuk haklı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• niye kendine zorluk cikariyosun ki. seni sen olarak bilse neyse dicem ama versen zorluğa artı katicaksin uğraşma bence

0|0
    0|0
    • 1ay

Numarami versem daha zor mu olurdu isler diyosun

• 1ay

numara bu. yarin birgun istemeden ifşa bile olabilirsin öyle ogrenmesi daha kotu olur

• 1ay

Nasil olcak ki

Erkekler Ne Diyor 3

• Boşver sanaldaki domuzları

0|0
    0|0
  • yaş kaç acaba?

0|0
    0|0
    • 1ay

Napcan?

• 1ay

çok çocukça geldi sorun

• 1ay

Sana belki cocukca geldi ama napcami bilmedigim icin sordum

• nasil olsa bir gun bitecek fake hesapla bu isler yurumez daha fazla baglanmadan birak gitsin

0|0
    0|0
    • 1ay

Ama aklimi kurcaliycak yine ama haklisin birakmaliyim :/

• 1ay

Ya fikirlerin icin saol ama is te mi yo rum

• 1ay

sen blirsin

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...