Annemin bir arkadaşı sürekli beni aşağılamaya çalışyor. Derdi ne acaba?

Ben çocukluktan beri tanırım onu. Çocukkende böyleydi, ablama felan yapmaz sadece bana yapıyor. Bugün misafirliğe geldiler yine başladı. Hayır iyide geçiniyorum çocukluktan beri hiç bir gıcıklık yapmadım ona karşı. Sizce derdi ne? ve ben ne yapayım? şuana kadar hep sktret konussun dursun modundaydım ama sinirlendirmeye başladı.

1|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• genelde böyle kadınlar kıskanır annen filan onun yanında seni övdüyse ve onun çocuğu veya başka bişeyi böyle övülmediyse kıskanmış olabilir

0|0
    0|0
    • 1ay

Oğlu benden 4 5 yaş büyük. Kimsede kimseyi övmedi kadın durduk yere gömüp duruyor. Hayır sinirlenmekten ziyade merak ediyorum bir insan diğerine durduk yere niye laf sokar. Her anlamda hiç rekabet ortamı yokki..

• 1ay

var işte böyleleri Allah da seni böyle sınıyor demek ki

• 1ay

Evet :) teşekkürler cevapların için.

En İyi Erkek Görüşü

• ezik demek ki, sürekli laf söylediğine göre, takıntısı var ya da ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aşağılamak derken ne söylüyor mesela? Kadın belki erkek düşmanıdır...

0|0
    0|0
    • 1ay

mesela bir köpeği yalanırken görüyoruz sokakta mert bak senden daha temiz ne bilim senden daha akıllıdır bu felan gibi. Ayrıca çok karakteri oynayan bir kadın. Ben tutup haddini bil desem aaa şakada kaldıramıyosun felan diye devam edicek.

• 1ay

Demek istediğim o zaten ayıp olsun, misafirliğe gelmiş olsa bile konuşmayın. Arkadaş annenizin arkadaşı nasıl olsa...

• 1ay

Haklısınız, annemlede konuşcam çağırmasın :S

• saka yapiyordur. :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya ben şaka kaldıramayan bir tip değilim. Kadın sürekli alttan alttan giydiriyor hayır bir tepki göstercem bu seferde şaka yaptık yaptığın şeye bak dicek deli oldum..

• kapa ceneni de

0|0
    0|0
    • 1ay

En sonunda mecbur öyle olucak galiba. Gergin ortam yaratmayı sevmiyorum pek o yüzden bişey demedim şuana kadar ama fazla olmaya basladı.

• ağzının payını saygılı bir şekilde ver sussun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sende ona bir şekilde lafı göm konu kapansın , böylelerini iyi bilirim laf sokar dururlar sağlam bir laf yiyince susarlar.

0|0
    0|0
    • 1ay

Hiç sevmem o gergin ortamı, ergen ergen karşılıklı laf sokmayı felan. Ayrıca laf soksamda suscanı hiç sanmıyorum değişik bir kadın :S (normalde takmıyorum kadını ama bir süre sonra sinirlenmeye başlıyorum.)

• 1ay

yapıcağın tek şey bu lafı gömüp oradan uzaklasacaksın ya da onun bulunduğu yere hiç gitmiceksin.

• 1ay

Hiç laf dalaşıyla uğraşmıcam ya bidaha yaparsa haddini bil derim. Veya derdin ne diye girerim olaya.

• kendi oğlu varsa karşısında ezm ek için yapiyodur

0|0
    0|0
  • Mğmkğnse onun ağzına vererek onu susturabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...