İnsan nefretle yaşayabilir mi?

Çok uzun süre insan nefretle yaşayabilir mi? Nefret ağır gelip bir süre snra affeder mi?

1|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşar nefretle beslenen bir insanım ben.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yasadim hala yasiyorum. Oyleki konsantrasyonum bozuldu. Ismini duymak bile yetiyo midemin bulanmasi basimin agrimasi icin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Nefret olmasa sevgiyle yaşayacaktı. Bu yüzden sevgi olmayınca nefretle yaşamaya yine devam edecek. Ama son bulur yani

1|0
    0|0
  • Yasar

1|0
    0|0
  • yasar bucur cadı tam da moralımın bozuk oldugunda sankı bana sordun bu soruyu dıye duşundum ben asla ınsanlara kın tutmam aslaa hemde cok merhametlıyımdır ama bırı varkı ınan halen ıcımde nefret var hıc unutamam cunku bu yaptıgını ben asla haketmedım cunku boşver sorunun cevabı bucur cadı yoksa yıne aglıcam cocuklar gıbı duşundukcehayır asla affetmem

0|0
    0|0
  • Yaşar. Hatta nefretle daha iyi yaşar.

1|0
    0|0
  • affetmek mi... boşver umursama affetmek zorunda da kalma

1|0
    0|0
  • Nefret etmek iyidir 10 senedir nefret ediyorum birilerinden güzel oluyor

1|0
    0|0
  • ben 24 senedir nefretle yaşıyorum

1|0
    0|0
  • Valla kin, nefret, öfke insanın kendisine zarar vermekten başka bir şey değildir. Ben kimseye karşı kin tutmam.

1|0
    0|1
  • Ben birkaç yıldır çok güzel yaşıyorum?

1|0
    0|0
  • Yaşar ama mutlu olamaz.

1|0
    0|0
  • Ben yaşayamam

1|0
    0|0
  • Affetmez ama hissizlesir

1|0
    0|0
  • insandan insana, nefret sebebinden de nefret sebebine değişir :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yaşayan yaşıyor

1|0
    0|0
  • yasar

1|0
    0|0
  • bir erkek den nefret ediyorsan , o kişiye bağlantı , saplantı yaparsın , o yüzden nefret etmemeye calis

0|0
    0|0
  • Evet yasayanılır bazı ınsanlara nefretım hıc bıtmıyo ölseler lokum dagıtırım Allah bılıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...