Kızlar neden robot gibi?

herşeyleri aynı. her tavırları her istekleri her tripleri.. aynı fabrikadan çıkmış gibiler. aynı özellikte hepsi ama hepsi. istisnasız... genellemenin en dibini yapıyorum şu anda. genellememek mümkün değil çünkü . zengin ve umursamayan erkeğe evet , terbiyeli efendi erkeğe ıyyy sapık.. neden böylesiniz hanımlar?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Bu senin dedin burc gibi herkes tam öyle olamaz yani faktörler vardi inceden farkliliki ya da yok hayir dedim gibi dersen erkeklede ayni olmali farkli düsünce olsada Robot yani

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• genelleme "YAPMA"

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ama şimdi kızlara da sorsan her erkek aynı der onu napacağık

0|0
    0|0
  • yalnız ben böyle değilim ya öyle kızlarda çok itici aslında çevreye bağlı ayrıca zengine evet diyen kızın amacı farklıdır

0|0
    0|0
  • Açıklamaya gerek yok bu konuda ne desemde sabit fikir

0|0
    0|0
  • Cok yanlis dusunuyorsun ama bunu anlatsam da anlamayacaksin bence o yüzden susuyorum

0|0
    0|0
  • Bütün hepsi farklı benim çevreme baktığımda belki hep aynı tipe denk gelmişsindir

0|0
    0|0
  • öyleyiz he

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin her yerinde bulunmayıp bu genellemeyi yapıp milleti taşlıyorsan buna hiç hakkın yok peki erkekler neden her kızla yatmaya çalışıyor? Kadına sadece cinsel obje gözünden baktığınız için doğal olarak kendimizi bir şekilde korumak istiyoruz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...