Nasıl babamla aramı düzeltebilirim?

Geçenlerde evi süpürüyordum makineyi fişten çıkardım priz arada çıkardı bana denk geldi bu sefer duvardan çıktı ama geri takılabiliyor neyse demin sofradayız babam odaya gitti kim çıkardı prizi yerinden yeri bende baba geçen temizlik yapmıştım o zaman yanlışlıkla çıkardım dedim babam kendi kendine yarardan çok zararın var dedi sinirle , zarar verdiğim şeyler sakarlıktan hep bişey kırma falan hiç başlarını önlerine eğmedim utanç verici bir olay yaşatmadım ama o an öyle kötü oldum ki gözlerim doldu iyi biridir babam ama bana hep böyle soğuk, çok dokunuyor baba kız ilişkilerine hep hayranım ama biz hiç aynı şeyi yaşayamıyoruz

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Git elini öp affeder

1|0
    0|0
    • 1ay

Ayrıca doğulu musun?

• 1ay

bende ilk çocuğum bakalım deniycem teşekkürler Allah yardım etsin sanada

• 1ay

Hatta bırak burayı hemen şimdi git öp elini sarıl. Yanına otur koy başını dizine emin ol kızmaz şaşırır ama içi içine sığmaz. Amin cümlemize

Erkekler Ne Diyor 4

• Op onu

1|0
    0|0
  • Bak fişi cart diye pirizden çekersen hepsi birden gelir... Bir elinle pirizi duvara bastırıp fişi çek... Hepi bu kadar... Eve her temizlikçi kadın geldiğinde akşam piriz duvarın dışında... Öfkemden çıldırıyorum... Baban haklı... Çözüm çok basit... Sol elini kullan...

0|0
    0|0
    • 1ay

onu bende biliyorum ama o an çektim bir an düşünemeden işte

• babandır o senın ne derse sus cevap verme

0|0
    0|0
  • Bence seni seviyor ama baba işte mizacı sert. Sen evlensen ağlar la bu adam

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu tür konularda umursamayacaksın ki kafan rahat olsun

1|0
    0|0
  • Git sarıl sebepsizce öp bir kahve yap karşılıklı konuşun

1|0
    0|0
  • Resmen aynı benle babamı anlatmışsın

1|0
    0|0
    • 1ay

sana sarılması nasıl mesela benim babam normalde fazla babacım gibi kelimelerden hoşlanmaz bende ama ben sarılırken içten sarılırım kim olursa babam sarılırken böyle tam sarılmıyor tel kolla yarım

• 1ay

Aramız hep mesafeli bizim iyi olamıyoruz

• 1ay

aynen bende işte bayramda el öpünce öyle özel günlerde anca

• takma kafana

0|0
    0|0
Yükleniyor...