Kapat

Bir şeyin veya bir kişinin güzel olması için size göre hangi özelliklere sahip olması gerekir?

Güzellik çekicilik tatlılık veya başka güzel bir takım özellikler..
Aslında genel kanının aksine bu gibi durumların kişinin bakmasıyla alakası var olduğunu düşünüyorum ben..
Peki size göre..
Bir şeyin bir kişinin bir kadının veya bir erkeğin güzel olması için hangi özelliklere sahip olması gerek?

0|0
37|7

En İyi Kız Görüşü

• Sıcacık içten samimi gülümsemesi güzel güzel bakması yüreğindeki o samimiyeti hissettirmesi herşeye değer.
    Beyefendi olması saygılı , hoşgörülü, iyi niyetli, karekteri baskın olması insanı güzel yapar.
    Ben insanlara davranışına çok bakarım hor görüyor mu? küçümser gibi bakıyor mu? kalbi fesat mı? kin tutuyor mu? bunlar yoksa çok güzel varsa yaş.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel ahlaklı olması onu hem kişilik olarak hemde fiziksel olarak güzel yapar. Sarı saçlı mavi gözlü 90 60 90 vücutlu fıstık gibi bir kız düşün. Suratı asık kindar bencil ters kısacası ahlaksız oldumu çirkin olur. Normal bir kız düşünün pek güzel değil ama nazik kibar anlayışlı güler yüzlü kısacası güzel ahlaklı oldu mu en güzel kişi olur

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 36

• Bir kere her şeyden önce içinin güzelliği yüzüne yansıyacak. Kötü niyetli, kindar, kıskanç, hazımsız, kendine güveni olmayan insanların bu çirkin düşünceleri gözlerine de yansıyor. Resmen karanlık ve boş bakıyorlar. Öyle bakan biriyle hiç bir şekilde işim olmaz. Etrafımda barınsın istemem.

Sıcak, samimi bakan, içten gülen, doğal olan, insan kıymeti bilen, iyi niyetli ve vicdanlı olan insan güzel insandır.

0|1
    0|0
  • Her türlü durumu toparlayabilecek ince zekaya sahip olması, siyasi görüşü benle aynı olması bir de esmer olması yeter 🤗

1|1
    0|0
  • iyi düşünmesı herşeye rağmen gulebılmesı hep olumlu düşünmesı gerekır ben bu adama aşık olurum :) Yalan konuşmaması karşındakıne değer vermesı kırmaması nazık bır beyfendı olması :) Bana saygı duyması masum saf olması :) vicdanlı olması ahlaklı olması yanı daha çok sayılır böyle düşünursek :))

1|1
    0|0
  • Elbette göreceli zaten fiziksel güzellik sadece fotoğrafta işe yarayabilir. Dünyanın en güzel fiziğine sahip kıza aptal bakışlar, salak bir konuşma eklersen ona en fazla bir hafta dayanılır hatta güzel de görmez kimse. Güzellik bir bütün.

0|2
    0|0
  • Bir kişinin yüzü hep gülüyorsa, etrafında sevilen biriyse, hayvanları ve çocukları seviyorsa, merhametliyse, hep pozitif enerji dağıtıyorsa, her kesin yardımına koşuyorsa, karakteri sağlamsa, gözlerinin içi gülüyorsa siz ona çirkin diye bilir misiniz? ben diyemem, güzeldir o kişi hemde çok güzel.

1|1
    0|0
  • Güzellik Alah vergisi bişey. Estetikçilerde bayaaa güzel yapıyorlar;)
    Kadın bence cilveli olmalı. Tatlı olmalı. Akıllı olmalı.
    Sonunda güzellik biter. Yaşlanınca yani

Erkekler de adam gibi adam olmalı. Sevdiğinin yanında olmalı
    Sahiplenmeli korumalı

Güzel yaşama gelince çirkin - kötü- negatif insanlardan ne kadar uzak o kadar güzel bir yaşam.

Biraz çok mu konuştum ne:)? Güzeller çok konuşurmuş

0|2
    0|0
  • Zeki ve espirili olması bir insanı her zaman çekici yapar bence

1|2
    0|0
  • öncelikle merhaba Affedilmeyen..

güzellik zihniyette baslar
    güzel bir kavrayisi, bakis acisi, güzel düsünceler
    velhasil güzel bir ruha sahip insan
    degerlidir.

0|1
    0|0
  • gözleri ve bakışları güzel olmalı boyu olmalı zeki olmalı

0|1
    0|0
  • Beyaz tenli kahve saçlı ela ya da kahve gözlü ve güleçse, aynı zamanda bakışları anlamlı ve yüzü ay gibiyse o kişi güzeldir benim gözümde.

1|1
    0|0
  • Güzel gozle bakan, karsisindakini de güzel görür. Guzellik elbette göreceli bir kavramdır. Ama nezaket, kibarlik, iyi niyet, yardımseverlik, merhamet gibi duygulari kendinde barindiran bir kişi ne olursa olsun, çirkin olamaz.

0|1
    0|0
  • Kimse öyle bulmam umrumda değiller

0|1
    0|0
  • Samimi içten bir gülüş. güzel kurulan iyi niyetli cümleler o kişiyi güzel gösterir.

0|2
    0|0
  • Güzel gözükmesini özellik sağlamaz. O evre, ona bakan gözlerdedir.

0|2
    0|0
  • Kalbi güzel olsun Allah rızası için.. dış görünüş tek basına bir cacık etmiyor. Merhametli vicdan sahibi insan güzeldir

1|1
    0|1
  • insan bunun idrakına yaş oturunca fark ediyor
    güzelliğin on para etmezdi bendeki sevdan olmasa demiş şair :)

0|1
    0|0
  • En öz terim; kendin ol

0|1
    0|0
  • Kabının güzel olması yeterli. Birde gülümsemesi yeter yakışıklı olması için.

0|1
    0|0
  • Alçakgönüllü, mütevazi

0|2
    0|0
  • Güzellik, duyularla algıladığında hoşa giden her şey. Kişiden kişiye değişen bir şey. Hep bir şey. Asla herkes için aynı değere olamayacak ve şey olmaya devam edecek. Hoşuma giden her şey güzel kanımca.

0|1
    0|0
  • Karakterı oturmus, sempatık ınsan

0|1
    0|0
  • Kendi gibi olması lazım, yapmacık tavırlı değil

0|1
    0|0
  • once durust olacak..

0|1
    0|0
  • Giyinmeyi bilecek, gülüşü güzel olacak

0|1
    0|0
  • Bakışlar önemlidir samimi olup olmadığı sonra gülüşü.. Gülüşü güzel adamlar vardır. Tabi bunlar gördüklerimiz bir o kadar göremediklerimiz vardır yani huyu güzel olsun bence.

0|1
    0|0
  • Güzel bakan güzel görür.. haklisin

0|1
    0|0
  • ben güzele güzel demem benim olmayınca.

0|1
    0|0
  • Bir kişinin güzel olmasi için ilk olarak saygılı olmalı benim için..

0|1
    0|0
  • beni seviyor olması ve karakterli olması yeterli

0|1
    0|0
  • Sohbeti keyif verici olmalı

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    6

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir hediye düşünün okadar güzel kaplanmış kı dışı harika derecede heycanlandıran kalbi hızlı hızlı attıran, Birde sıradan bir hediye düşünün dışı normal, heycanlandırmayanından.
    _İnsan oğlu ilk verdiğim hediyeyi alır ama içini açar sonuç hüsran.

Belki sorundan biraz farklı bir görüş ama k bakma bunların gerekli olduğunu düşündüm teşekkürler @Affedilmeyen

0|1
    0|0
  • Akıllı insan başkadır

0|1
    0|0
  • zeki ve merhametli olması lazım..

0|1
    0|0
  • Jelatin her zaman ilgi çeker

0|1
    0|0
  • Saygı sevgi sadakat 3s