Gelecekten üç gün görseniz ne olurdu?

Bir gece uyuyorsunuz ve rüyanızda beş yıl sonrasını görüyorsunuz üç gün boyunca yasayacaklariniz rüyanıza geliyor peki şu an yaşadığınız hayatı yeniden şekillendirir miydiniz? Yani şu an hayatınız da biri var ama gelecekte bir başkası oluyor yanınızda hayatınızdaki insandan ayrılır miydiniz? Gelecekten üç gün görseniz ne olurdu?

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında ne yaparsan yap madem 5 yıl sonra yaşayacağın bir süreyi gördün, o halde yaşayacağın her şey, vereceğin her karar, atacağın her adım bir şekilde seni oraya sürükleyecektir. Bu konu ile ilgili bir arkadaşım Flashforward isimli diziyi tavsiye etmişti, ben de tavsiye ederim. Hemen hemen böyle bir konusu var dizinin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben görürüm arada.

1|0
    0|0
    • 1ay

Peki ne yaparsın gördüğünde

• 1ay

Gece biraz esiyo yoksa sıcak işte

• 1ay

Bizim burası gece donuyo ist :D

• Ne varsa onu yasarim aci bile Allah tan☺

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• fragman

1|0
    0|0
  • hayatıma aynen devam ederim başka bir şey yapmam

1|0
    0|0
  • Ne gördüğüme ve uyandığımda hatırlamama göre hayatımı şekillendirirdim heralde :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Hımm mantıklı olanı yapardın yani

• Ruyalar genelde bilinc altiyla ilgilidir gelecekten haber vermek yerine bize korkularimizi algilayipta algilamazliktan geldiklerimizi gosterir bu ruyayi iyi aneliz etmen korkularini tehlikeleri anlaman anlaminda iyi olacaktir

1|0
    0|0
    • 1ay

Abdest alıp yattığım zaman rüyalar sana gelecekle ilgili haber verir ama abdestsiz yattığında karışık ve dediğin gibi bilinç altındakiler gorulur

Yükleniyor...