Bu kız neden böyle yapiyor?

Aynı okuldayız. Hatta ayni duraktan otobüse biniyoruz. Birara konusuyoduk. Konusmaz oldu. Kapali bir kız. Universiteliyiz sonucta arkadaz olsak fena mi. Yolda gorse konusmuyor. bir kere konusmaya calistim konustu. Otobuste yanima oturdu. Sinavi sordu baska yok. Gidene kadar sevgilisiyle konustu. Okulda sevgilisiyle elele göruyorum ya telefonla ugrasiyo mesajlasiyo ya konusuyo bilmem ne. Erkeklerle geziyo. Bana hic pas vermiyo neden ki😕

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sana pas vermez çünkü erkek değilsin ki, kadınsın.

1|0
    0|0
    • 1ay

Ya ayni mahallede gibi biseyiz kotu mu yani konusmasi iyi. olurdu bizm icin😞

• 1ay

Çok doğal bence

• 1ay

Neresi dogal

En İyi Kız Görüşü

• Canim senin nedemek istedigini anliyorum ben. Bizdede war mahallede kizlar hepsi soguk kanli. Konusmazlar. Kac yillik komsuyuz surada cocukluk arkadasi denilcek kadar. Yolda gorup gulumsediginde bile karsilik vermeyen sanki seni tanimiyormus gibi ezik insanlar bunlar. Sen onami muhtacsin sanki birak kendi dunyasinda yasasin. Istemiyorsa zorlama. Ilaki arkadasin olacaktir unide.

1|0
    0|0
    • 1ay

Aynen zaten arkadaslarim var. O erkeklerle devam etsin

Erkekler Ne Diyor 2

• Seni peçete gibi kullanıp atmış canım :( :D :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Yok be. Cok soguk. Anlam veremiyorum

• 1ay

Oyle degil hic bir yardimim dokunmadiki. Beni dogru durust tanimiyo bile

• 1ay

Yok yok kullanmış seni :D

• Neden inatla konuşmak, arkadaş olmak istiyorsun? :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Unide arkadas bulmak zor. Bu kzla otobuste mahallede durakta okulda heryerde karsilasiyoruz
      Daha yakiniz yani. Gerci yakinken uzak😕

• 1ay

Üniversite hayatına yeni başlıyorsun sanırım? Şehir dışında okuyorsun galiba? Mutlaka birileri çıkar, ama illa o olsun diyorsan konuşmasını beklemek yerine aynen ona böyle diyebilirsin, sonunda da arkadaş olabilir miyiz dersin olur biter. :)

• 1ay

Aile yanindayim da neyse bosverdim artik onu yapcak bise yok. O erkeklerle devam etsin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...