Muzik zevkinizi herkesle paylasir misiniz?

Muzik benim ozel hayatima girer oyuzden kimseyle paylasmam kolay kolay birine muzik gonderdigimde cook nadirdir bana ozeldir zevkim siz paylasir misiniz muziginizi?

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kendime sakladığım, özellikle eski bir çok şarkı var bana özel kalmasını istediğim. Bu arada yeniler'den güzel bir şarkı paylaşmanın sakıncası olmaz sanırım :-)
    https://youtu.be/JT8T5BE99pM

0|0
    0|0
    • 1ay

Oo seksendort adamim😄

• 1ay

Örneğin herkesin bilmediği bir şarkıyı sosyal medya'dan paylaştıktan sonra, başka birinin "Bu şarkıyı biliyor muydunuz" başlığıyla sayfasından paylaşması hoş olmazdı herhalde. O yüzden bazı şarkılar bize özel kalmalı.

• 1ay

Teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• hyrr yaa ben çok kıskanırım aslında hiç kıskanç bir insan değilim bir gram kıskançık yoktur ama müzik delicesine aşığım o yüzden özel müziklere kimseye tavsiye etmem :D :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ne yani hiç kankana gidipte şu olayı yaşamadın mı?
    O zaman çok şey kaçırıyon benden demesi.

'' knk şu şakıyı dün buldum 24 saattir dinliyorum bak bak tamda 3 saniye sonra en sevdiğim kısım geliyo kesin sende bayılırsın ! ''

(3 saniye sonra arkadaşı tepkisizce bakar boş gözlerle)

'' güzel kardeşim insan beğenmiş gibi yapar bari -_- ''

0|0
    0|0
    • 1ay

Yaptim tabiki oyle oldugum 1 tane biri var sadece ben onu oda beni bakarak bile anlariz yaptim bunlari diyorumya ozeldir onlar

• 1ay

dikkatsiz okumuşum o zaman pardon
      benim türkçe hiç 5 olmadı zaten.

• paylaşırım tabii ne var ki bunda gayet basit

0|0
    0|0
  • Paylaşırım sonuçta rahatça o müziği bulur insanlar yani özel olarak kalmaz. paylaşmak güzeldir paylaşmalısın bence

0|0
    0|0
  • Ayni seyleri düsunuyoruz bende paylasmayi pek sevmem ama bunun icin elestrildigimde olur siz elestiriliyormusunuz bu konuda :)

0|0
    0|0
  • Yok o kadar takıntılı değilim müzik evrenseldir paylaştıkça güzelleşir anlam kazanır

0|0
    0|0
  • paylasırım

0|0
    0|0
  • Çok nadir

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • aynen

0|0