Kapat

Alkolde ust limitiniz ne kadar?

Vazgecemediginiz icki hangisi? Oturup icmeye basladiginizda en fazla ne kadar icebildiniz? Duzenli icici misiniz? Bagimlisi oldugunu dusunuyor musunuz?

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bağımlısı değilim yeteri kadar içmeyi tercih ediyorum gereksiz yere sapıtıpta kendimi ortamı rezil etmeye gerek yok nerde gerekirse orda kesiyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sıklığı içilecek adam vakit ve mekan bulduğğum sürece bulamazsam 1 yıla yakın içmediğimi bilirim alelade biriyle mundar etmektense içmem ama bulursam da affetmem limite gelecek olursak minimun ağzımı ıslatacak dilimi çözecek kadar max paramın yettiği kadar ve oturduğum yerden kalkabileceğimi hissettiğim kadar

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 22

• Bu soruya bu gün sorduğum kendi sorumla cevap vereyim müsadenle
    www.kizlarsoruyor.com/.../q5898638-keyften-mi-icersiniz-yoksa-kederden-mi-dostlar

1|0
    0|0
  • Hangi alkol olursa olsun 3 bardaktan fazla içmem. Kendini kaybeden sarhoş olan eziktir.

1|0
    0|0
    • Icme sebebiniz nedir? Tadi mi? Verdigi rahatlama hissi mi? Yada?

• Verdiği rahatlama hissi. Ama nolursa olsun herşeyin fazlası zarar. Abartmak yanlış

• Alkol kullanmıyorum

1|0
    0|0
  • ben zevk içiciyim. zevkine ve mutluluktan içerim. hüzünlüyken uzak dururum

1|0
    0|0
  • Ben kullanmiyorum

1|0
    0|0
  • Alkol türüne göre değişiyor saçmala seviyesine gelmeden duruyorum

1|0
    0|0
  • üst limitim 0

0|0
    0|0
  • limitim ölçüyle değil hissiyatladır.. çakır keyif oldummu durururum artık nereye kadar giderse.. .. sarhoşlardan hiç hoşlanamam..

0|0
    0|0
  • Her hafta viski içerim. Babamla oturup rakı içerim arada :D

0|0
    0|0
  • içkiyi pek sevmem
    canım ayda yılda bir çekerse
    ya da arkadaşlar ısrar ederse
    1 tane efes extra
    1 tane de tuborg amber
    içerim.

0|0
    0|0
  • Az içerim öz içerim. Icki de ve Icki arkadaşında seciciyim

0|0
    0|0
  • vall ben rus fransız votkaları, malt iskoç viskileri, alman belçika biraları dışında alkol kullanmam, efes falan bok suyu gibi gelio diğer alkoller.

0|0
    0|0
  • Tam benlik bir soru yine :)

Genel bir içiçi olarak devamlı kullandığım iki içki
    Rakı - Vodka :) içmesinede gelincede arkadaşlarımın söylediğine göre sünger gibisin diyorlar. Ama hiç ölçmedim ne kadar içebilirim diye.

0|0
    0|0
    • Tadlari hosunuza gitti icin mi iciyorsunuz? Verdigi his mi sizi icmeye itiyor? Ickisizlige dayanabilir miydiniz?

• Gayet seviyorum tadını almadığım zaman vücut arıyor belli bir alışkanlıktan sonra. Dayanamazdım galiba öyle geliyor :)

• son içtiğimde 9 bira bir adet 50 lik rakı üzerine cila olsun diye kırmızı tüborg onun üzerine bir çiftli

0|0
    0|0
  • Henüz sınırımı keşfedemedim, yüksek.

0|0
    0|0
  • Ortalama 2,5 litre içmişliğim var :D

0|0
    0|0
  • Dokuz bira içmişliğim var ama hiç biri onunlasemaver karşılıklı içtiğim semaver çayına değişmem..

0|0
    0|0
  • 2 seneyi gecdi icmedim eskiden en fazla 3 kadeh

0|0
    0|0
  • 50 lik vodka ama viski iyidir 35 lik uzerine bir bira

0|0
    0|0
  • Limit hafiza kaybı olana kadar😂😂

0|0
    0|0
  • Allah korusun.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...