Erdoğan ölürse sizce ne olur?

Erdoğan öldüğünde AKP biter mi ve rahat nefes alır mıyız artık?

0|0
16|14

En İyi Kız Görüşü

• Artık akp nin tabanı oluştu. Ne söylerlerse söylesinler hülo yapacak bir %20 kitlesi var. İktidar olur mu dersen sanmam.

1|1
    0|0
    • 1ay

Maalesef, öyle. Yobazlar ülkeden sürülmeli.

• 1ay

Dini kullananlara fırsat vermemek lazım

En İyi Erkek Görüşü

• Çok mutlu olurum, kızılayda erdoğanın ölümü şerefine yemek verir ve 40 gün 40 gece kutlamalar düzenlerim. Öldüğü günü de her yıl büyük coşkuyla kutlarım.

1|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Izmirde bayram ilan edilir o gün bütün gün eglenirim ya

0|1
    0|0
  • Nerde o günler

0|1
    0|0
  • Ölse bile toplumun bilgisiz, yeniliğe kapalı kesimi onu savunmaya devam edecek. Ölse kendilerini parçalar bunlar eminim ya.

0|1
    0|0
    • 1ay

Ahaha yaparlar bu yobazlar :) Kurtuluruz işte onlardan da.

• Babadan oğla geçerdi. Başkanlık sistemini oturtur öyle ölür zaten.

0|1
    0|0
  • ben helva yerim

0|1
    0|0
  • ben tarafsızım ülke için hayırlı kişi kimse başında o olsun

1|1
    0|0
  • Rahat nefes alacağımız doğru.

1|1
    0|0
  • Ölürse her şey daha da kötü olacakmış gibi bir his var içimde.

2|0
    0|2
  • Ben de ölürüm mutluluktan

0|1
    1|0
  • Beni etkilemiyor. O yuzden bir sey demiyorum.

0|0
    0|0
  • erdogan olurse gorursun alıyomusun alamıyomusun

1|0
    2|0
    • 1ay

Sevinçten ağlarım :) Sen cahil gibi tapmaya devam et o herife. Nesi var ki?

• 1ay

Evet sıkça karşılaşıyoruz değil mi :) Seni övmedim ki hiç. Bu adam ülkeyi satıyor. Atatürk'ü neden sevmiyor? Akp liler neden Atatürkçü değil peki?

• 1ay

neden olmadıklarını arastır ben ataturkun yaptıgı faydalı seylere saygı duyuyorum. ama sevmek zorunda drgılız tabı senın erdoganı sevmedıgın gıbı

• Kotuye birsey olmaz

0|1
    0|0
  • Rahat nefes alacağımız kesin

0|1
    1|0
  • Tabiki ölmesin ne diyorsun ya yerinde fetö mu gelsin

1|0
    0|2
  • bilemiyorum ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kardeşim oylara göre ölsede bir bk değişmez adam ideolojik lider gibi yine bu halktan akp ye yüzde 40 oyu miras bırakır

0|1
    0|0
    • 1ay

Aynen ha. Ama, akp yıkım yaşar herhalde.

• 1ay

Onlar çıkarcı biz ise milliyetçi. Onlar bence bırakır o partiyi.

• 1ay

Oda olabilir bizde şahsi menfaatler Yok o yüzden çileli ve yanlız yoldayızb

• Tabiki ak parti biter su an çoğu kişi ak partinin başında Tayyip var zannediyor ve rahat bir nefes alacaz inşallah

0|1
    0|0
  • Herşey cok daha güzel olucak

0|0
    0|1
  • Erdoğan ölürse evet rahat ederiz ama işin sadece rahatlık ile alakası yok eğer şu an ülke sabır taşıysa emin olun düzgün bir insan çıkmamıştır ya da siyaset yapmayı beceremiyordur. Erdoğan ölürse emin ol ülke daha kötü bir hale gelir. Erdoğancı ve Akp yanlısı değilimdir.

0|0
    0|0
    • 1ay

Herkeste bu lafı diyor. Sevmiyorlar ama ondan iyi yönetecek yokmuş. Niye bu adamın nesi var? Diğer partilerde yönetir ülkeyi. Diğer partilerin liderleri de güçlü.

• 1ay

Chp gelirse Ermeni Köpekleri ülkeyi hiç eder. Mhp gelirse Bahçelinin ülkeyi yönetebileceğini sanmıyorum. Evet iyi bir lider olabilir ama emin ol geçmiş zamanda ki Mhp'yi de araştır. Bu arada Türkçü bir insanımdır ve seçimlerde oyumu Osman Pamukoğlu'na ya da Muhsin Yazıcıoğlu'nun partisine vermeyi düşünüyorum.

• Allah'ın izniyle daha düzgün Müslüman biri gelir başa ilk işide şeriat olur umarım

0|0
    0|1
  • halay ceker chpliler

0|0
    0|0
  • nefeste problem mı var

1|0
    0|0
  • Bence yaşlıların hepsi çekilsin Gençler kendisini göstersin en iyisi.

0|1
    0|0
  • biraz kafamız rahatlar, cahil yobazların sesi kesilir sonradan başka erdoğan gelir ha belki chp li olur mhp li olur ama illaki gelir. millet eşşek olduktan sonra erdoğanlar eksik olmaz.

0|0
    1|0
  • türkitye biter bence

2|0
    0|0
  • daha kurban kesecedik

0|0
    0|0
  • hiç birşey olmaz

0|0
    0|0
  • allah korusun olm